بهترین دانشگاه ها در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین دانشگاه ها در تورنتو

تورنتو یک مرکز مرفه هنر ، مد ، موسیقی و تئاتر است. تورنتو که به عنوان چهارمین شهر قابل زندگی در جهان رتبه بندی شده است ، دانش آموزان زیادی را در سراسر جهان مورد توجه قرار می دهد. تورنتو با چند فرهنگی بودن و پرجمعیت ترین شهر کانادا ، در جذب دانشجو در سراسر جهان کوتاهی نمی کند. دانشگاه های تورنتو دارای برخی از بهترین امکانات رفاهی دانشجویی مانند امکانات ورزشی ، سیستم های کتابخانه ای بزرگ هستند. برای دانشجویانی که قصد تحصیل در تورنتو را دارند ، فرصتهای زیادی برای شما در نظر گرفته شده است مانند کارآموزی ، استخدام ، مشاغل پاره وقت و بسیاری از شرکتهای بزرگ در حال استخدام افراد هستند.

دانشگاه رایرسون

این دانشگاه که توسط Times Higher Education به عنوان رتبه ۶۰۱ در دانشگاه های برتر رتبه بندی شده است ، تحصیلات حرفه ای را به دانشجویان خود ارائه می دهد. برنامه MBA آن به عنوان یکی از بهترین برنامه های تجاری با ارزش پول در کانادا در نظر گرفته می شود. بیش از ۱۰۰ برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد. بیشتر به خاطر مدیا ، مهندسی ، تجارت و برنامه های پرستاری معروف است.

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو بهترین دانشگاه کشور محسوب می شود. علاوه بر این ، به طور مرتب در لیست ده دانشگاه برتر دولتی جهان قرار می گیرد. UoT جایی بود که تحقیقات انسولین و سلول های بنیادی متولد شد. همچنین ، UoT به دلیل جنبش های تأثیرگذار دانشگاهی مانند نقد ادبی و نظریه ارتباطات مشهور است. دانشگاه تورنتو با ارائه یک تجربه شهری غنی و شهری ، بیشتر به دلیل برنامه های مهندسی ، هنری ، علمی و معماری شناخته شده است.

دانشگاه یورک

دانشگاه یورک که محل زندگی ۱۲.۴۳۸ دانشجوی بین المللی است ، رتبه ۴۳۸ را در بهترین دانشگاه های جهانی و رتبه ۱۷ را در کانادا دارد. این دانشگاه در طول سالها به رسمیت شناخته شده است و برای پیشرفت بیشتر ادامه می دهد. این دانشگاه دارای قدیمی ترین مدرسه فیلمسازی است که یکی از بهترین های کانادا است. در رتبه بندی تمام وقت اکونومیست در سال ۲۰۱۱ ، دانشکده بازرگانی یورک در رتبه نهم جهان قرار گرفت. دانشگاه یورک رتبه اول را در ارتباطات و مطالعات رسانه ای در انتاریو و رتبه دوم را در زمینه مردم شناسی ، هنرها و علوم انسانی ، هنر و طراحی و حقوق کسب کرد. علاوه بر همه اینها ، یورک با بیش از ۳۰۰ انجمن دانشجویی ، بیش از ۲۰۰ شریک بین المللی دانشگاه ، امکانات بیشتری برای ارائه دارد و بیش از ۹۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی توانستند ظرف دو سال پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کنند.

کالج جورج براون

جورج براون دارای طیف وسیعی از برنامه ها از هنر و طراحی تا خدمات اجتماعی است. این کالج بیشتر برای راه اندازی اولین سیستم آموزش از راه دور شناخته شده است. تا به امروز ، بیش از ۱۵.۰۰۰ دانش آموز آموزش از راه دور دارد. با همکاری خوب با صنعت ، فرصت های آموزشی میدانی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. با توجه به اینکه ۲۷٪ از دانشجویان جورج براون دانشجوی بین المللی هستند ، جورج براون همچنین راهنمایی و کمک شخصی ارائه می دهد.

کالج هامبر

هدف کالج هامبر استفاده از تدریس متمرکز بر شغل است و هدف اصلی آن آماده سازی دانش آموزان برای تجربیات زندگی واقعی است. هامبر با تکنیک های آموزشی نوآورانه خود بیش از ۱۸۰ برنامه تمام وقت دارد. مدیریت بازرگانی جهانی ، راه حل های فناوری اطلاعات ، فناوری مهندسی کامپیوتر از محبوب ترین دوره هایی است که توسط کالج هامبر ارائه می شود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image