ایجاد ثروت از طریق سرمایه گذاری ملکی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در بخش املاک یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای ایجاد ثروت است. بسیاری از افراد ثروتمند در جهان امروز موفقیت خود را مدیون بازار املاک هستند. نکته مثبت این است که راه های زیادی برای سرمایه گذاری ملکی وجود دارد. شما می توانید با انتخاب روش سرمایه گذاری که برای شما مناسب تر است، ثروت و درآمد کسب کنید. اما، با کدام حرکت های سرمایه گذاری می توانید ثروت جمع آوری کنید؟ در اینجا راه هایی برای ایجاد ثروت از طریق سرمایه گذاری در املاک برای شما گردآوری شده است.

اجاره

اجاره یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری است. با خرید و اجاره دادن خانه یا ملک تجاری می توانید سرمایه گذاری بلندمدتی داشته باشید. وقتی ملک خود را اجاره می دهید، درآمد دائمی دارید. علاوه بر این، زمانی که ارزش ملک شما به مرور زمان افزایش می یابد، می توانید با فروش ملک سود زیادی به دست آورید. سپس با این سود می توانید ملک دیگری بخرید. اگر قرار نیست از این فروش سود زیادی به دست آورید یا اگر نمی خواهید ملک خود را بفروشید، می توانید بدون فروش ملک به درآمد حاصل از اجاره بسنده کنید. با این حال، باید به یاد داشته باشید که زمانی که ملک خود را اجاره می دهید، به عنوان مالک ملک مسئولیت هایی خواهید داشت. صاحبان املاک باید برخی از هزینه های املاکی را که اجاره می دهند را، پوشش دهند. همچنین ممکن است دوره هایی وجود داشته باشد که نتوانید ملک خود را اجاره دهید. قبل از سرمایه گذاری، باید این عوامل را در نظر داشته باشید و بودجه خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

بازسازی

یکی از روش های ترجیحی در سرمایه گذاری املاک خرید ملک در شرایط بد و فروش آن پس از بازسازی است. املاکی که فرسوده هستند و نیاز به تعمیر دارند قیمت کمتری دارند. اگر ملکی مناسب برای بازسازی پیدا کردید، پس از تعمیرات لازم، می توانید با فروش ملک با قیمت بالاتر، سود کسب کنید. با این حال، شما باید هزینه های ایجاد شده را به دقت محاسبه کنید. اگر ملک برای تعمیر و بازسازی بسیار گران است، ممکن است به جای سود، ضرر کنید. بنابراین، شما باید به دنبال ملک مناسب برای تعمیر باشید و یک برنامه هزینه دقیق ایجاد کنید. در غیر این صورت ممکن است برای ملکی که سود چندانی برای شما به همراه نداشته باشد، تلاش و هزینه غیر ضروری زیادی داشته باشید.

شراکت

شراکت یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری بدون صرف هزینه های کلان است. اما شما باید در انتخاب شریک سرمایه گذاری خود بسیار دقت کنید. کلاهبرداری یا فروش سهام خود به دلیل اختلاف، از تحقق رویاهای سرمایه گذاری شما جلوگیری می کند. با سرمایه گذاری با شریکی که به آن اعتماد دارید، می توانید با خیال راحت ملک را مدیریت کنید و در زمان مناسب آن را به راحتی بفروشید. 

تراست های سرمایه گذاری ملکی

یک تراست سرمایه گذاری املاک(REIT)  است که در املاک یا پروژه های بالقوه سرمایه گذاری می کند. « REIT »ها با اجاره یا فروش املاک و مستغلات موجود در پرتفوی خود درآمد کسب می کنند. برای سرمایه گذاری در REIT به مقدار زیادی پول نیاز ندارید. شما می توانید در یکی از املاک موجود در مجموعه REIT شریک شوید تا بدون خرید ملک از آن درآمد کسب کنید. «REIT » درآمد حاصل از املاک را به عنوان سود سهام در پایان سال بر اساس سهام مشارکت تقسیم می کند. شما می توانید با سرمایه اندک حتی به صورت آنلاین در REIT سرمایه گذاری کنید.

با کار کردن با افراد حرفه ای ثروتمند شوید

ترم گلوبال، با تجربه و کادر متخصص در این بخش در کنار سرمایه گذاران می ایستد. شما می توانید با دریافت پشتیبانی از مشاوران و نمایندگان فروش حرفه ای ما سرمایه گذاری رویایی خود را انجام دهید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image