خرید زمین برای سرمایه گذاری در کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید زمین برای سرمایه گذاری در کانادا

در مورد سرمایه گذاری در کانادا ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یکی از امن ترین راه حل ها برای افرادی است که می خواهند درآمد خالص خود را افزایش داده و در املاک با ارزش سرمایه گذاری کنند. برای کسانی که مایل به خرید ملک در کانادا هستند ، امکانات زیادی وجود دارد تا با خرید زمین درآمد کسب کنند. سرمایه گذاران می توانند در ایجاد درآمد خود به شما کمک کنند و در عین حال با داشتن یک ملک اجاره ای یا یک خانه سرمایه گذاری در مسکن و اقتصاد کانادا مشارکت داشته باشند.

کانادایی ها در حال حاضر از مرزهای بسته سود می برند و برای خریداران نخستین فرصت ورود به بازار املاک کانادا است. اما هنگامی که مرزها دوباره در پی رفع بیماری کرونا باز می شود ، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی فرصت هایی را برای خرید املاک و مستغلات در کانادا جمع آوری می کنند.

محل سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید

در حالی که تورنتو و ونکوور از جمله شهرهای مهم کانادا هستند ، مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به دلیل قیمت پایین خرید و مالیات در آنها خانه خریداری کنید. تورنتو یکی از عالی ترین مکان ها برای خرید خانه است ، زیرا به اندازه کافی به کلان شهرهای بزرگ نزدیک است و هزینه های خرید را در این شهر کاهش داده است.

علاوه بر تورنتو ، برخی از ارزان ترین شهرهای کشور برای خرید ملک مثل Halifax Windsor, Quebec, و Winnipeg وجود دارند. بنابراین ، ریسک بیشتری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این مکان ها وجود دارد ، اما آنها ارزان ترین املاک قابل دسترسی را نیز دارند. شکوفایی این مناطق ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

سرمایه گذاری در REIT

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، جایگزینی برای حضانت قانونی یک خانه (REIT) ارائه می دهد. این فرصت ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات عالی هستند زیرا سرمایه شما را در یک بازار سهام غیرمنقول به جای اموال فیزیکی قرار می دهند. این مشاغل مالک و دارایی های غیرمنقول دارند ، مردم را قادر می سازند تا در دارایی های غیرمنقول سرمایه گذاری کرده و سود ماهیانه دریافت کنند و در عین حال به رونق بازار مسکن کمک کنند.

REITs در سال 2020 موفقیت های بزرگی داشته اند ، اما سرمایه گذاری در REIT پیوندی یک سرمایه گذاری محکم برای افرادی است که علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار سهام هستند اما می خواهند سهامی را که آماده رشد هستند به دلیل مشارکت در شیوه زندگی کانادایی داشته باشند.


Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile