فرصت های شهروندی با خرید هتل در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

شهروندی ترکیه در سال های اخیر بسیار مورد استقبال اتباع خارجی واقع شده است. در سال 2018، حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز جهت کسب شهروندی ترکیه کاهش یافت. با تغییرات قوانین شهروندی ترکیه، حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ شهروندی 250 هزار دلار در نظر گرفته شد. علاوه بر این، کل فرآیند اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری تقریباً 2-3 ماه طول می کشد. همچنین تابعیت ترکیه نه تنها به خود سرمایه گذار بلکه به خانواده وی نیز بدون هیچ گونه هزینه جداگانه اعطا می شود.

حداقل مبالغ سرمایه گذاری مورد نیاز جهت اخذ شهروندی ترکیه:

حداقل 500 هزار دلار یا معادل این مبلغ در قالب دیگر ارز های خارجی سرمایه گذاری در سرمایه های ثابت.

خرید ملک به ارزش حداقل 400 هزار دلار آمریکا یا معادل آن در قالب دیگر ارز های خارجی ، مشروط به نگهداری و عدم فروش مجدد ملک به مدت سه سال

ایجاد اشتغال برای حداقل 50 نفر.

سپرده گذاری حداقل 500 هزار دلار آمریکا یا معادل آن در بانک های فعال در ترکیه به شرط حفظ آن به مدت سه سال.

خرید ابزار دولتی به ارزش حداقل 500 هزار دلار یا معادل آن به ارز خارجی به شرط حفظ آن به مدت سه سال.

خرید سهام صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات و سهام صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر به شرط حفظ آن به مدت سه سال.

ایجاد حداقل 50 شغل با تایید وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی.

مزایای شهروندی از طریق سرمایه گذاری

سفر بدون ویزا یا بدون ویزا به بیش از 106 کشور از جمله هنگ کنگ، ژاپن و سنگاپور.

شهروندی در کشوری با آب و هوای معتدل مدیترانه ای، مناظر خیره کننده و استاندارد زندگی خوب

اعطا تابعیت کامل به متقاضی و اعضای خانواده او

واجد شرایط بودن برای ویزای سرمایه گذار پنج ساله قابل تمدید E-2 در ایالات متحده

دسترسی به یک کشور اوراسیا بین قاره ای که به عنوان یک چهارراه پایدار اقتصادی، مالی و سیاسی بین اروپا، آسیای غربی و خاورمیانه عمل می کند.

مزایای سرمایه گذاری در هتل در ترکیه

آیا می خواهید در هتل های ترکیه سرمایه گذاری کنید اما مطمئن نیستید؟ هتل ها راهی عالی برای ورود به صنعت در حال رشد گردشگری در ترکیه هستند که پتانسیل های زیادی دارد. با وجود این واقعیت که میلیون ها گردشگر از سواحل باشکوه مدیترانه و دریای اژه ترکیه بازدید می کنند، استانبول همچنان پربازدیدترین شهر این کشور است. استانبول که بیش از 16 میلیون نفر جمعیت دارد، سالانه پذیرای نزدیک به 10 میلیون بازدید کننده است. بسیاری از تجار از سراسر جهان در این شهر جذاب جمع می شوند تا معاملات سودآوری را انجام دهند. با سرمایه گذاری در هتلی در این شهر، از فرصت ها استفاده می کنید و کسب و کار خود را برای ایجاد سود قابل توجه می سازید.

مشاور سرمایه گذاری مورد اعتماد شما

ما به عنوان ترم گلوبال، با آگاهی از آخرین روندها در بازار املاک و مستغلات شما را در یافتن مناسب ترین گزینه متناسب با خواسته ونیازتان راهنمایی خواهیم کرد. فقط گافی است به ما بگویید که هتل ایده آل شما چگونه به نظر می رسد؟ چه زمانی قصد مهاجرت به آنجا را دارید؟ چقدر حاضرید برای هزینه های تعمیر و نگهداری هزینه کنید؟ استانبول را ترجیح می دهید یا ازمیر؟ ما در هر شهر متخصصانی داریم که می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. مطمئن نیستید کدام راه حل برای شرکت شما بهترین است؟ با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید و ما به شما در اتخاذ بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری کمک خواهیم کرد. همین حالا از طریق شماره 7575 271 212 0090 با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image