هزینه زندگی در لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه زندگی در لندن

آیا الان نوبت شما است؟ بخش بزرگی از جمعیت دنیا در این تصمیم است که هر از گاهی به لندن برود. برخی از آنها تصمیم می گیرند و به دنبال آن میروند. اگر در مورد هزینه های زندگی در لندن کنجکاو هستید، پس این مقاله مناسب شما است.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید ، البته قیمت های استدلالی است. مهاجرت به لندن کمی چالش برانگیز است. اگر به فکر جابجایی وسایل خود هستید بهتر است یک شرکت عالی را برای کار با آن مشخص کنید. از آنجایی که این مسئله هم حل میشود ، بیایید نگاهی به اولین چیزی که به ذهن می رسد بیاندازیم: حقوق و دستمزد!

حقوق متوسط ​​در لندن چقدر است؟

در حالی که Brexit (خروج انگلستان از اتحادیه اروپا) هنوز یک مسئله ناشناخته و عجیب است ، لندن پیشنهادات شغلی مختلفی را ارائه می دهد زیرا دامنه حقوق و دستمزد مورد انتظار نیز بسیار گسترده است. یا در فکر این هستید که زندگی خود را به عنوان گارسون ادامه دهید و در حین کار تحصیل کنید یا کشور جدیدی را برای زندگی و کار به عنوان نویسنده ارشد نرم افزار در نظر بگیرید ، لندن پیشنهادهایی برای شما دارد. اگر دستیار یا کارآموز باشید ، ممکن است بتوانید سالانه حدود ۱۳۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ پوند درآمد کسب کنید ، بسته به سن ، بخش و تجربه شما. تعداد شغل های پیشخدمت مانند نیز نسبتاً یکسان است.

این برای شروع کار شما است. صرف نظر از بخش کار خود ، هرچه بیشتر کار کنید بیشتر پیشرفت میکنید. به عنوان مثال ، مهندسان نرم افزار با حدود سه سال تجربه ممکن است بتوانند سالانه ۵۰.۰۰۰ پوند درآمد کسب کنند. در کوتاه مدت ، تجربه و توانایی شما در بازاریابی استعدادهای خود مشخص می کند که چقدر می توانید درآمد کسب کنید. لندن شهری گران قیمت است اما تقریباً همه نوع فرصت را برای همه فراهم می کند. هزینه زندگی در لندن نیز به سبک زندگی شما بستگی دارد!

قیمت اجاره چقدر است؟

درست مثل هر شهر مهم دیگر ، لندن محله های خوب و بدی دارد. قبل از تصمیم گیری در محل زندگی در یک محله ، بررسی آنلاین یا گرفتن توصیه از یک متخصص ایده خوبی است. به عنوان مثال ، مکانهای مناسب حدود ۱۲۰۰ - ۱۶۰۰ پوند در ماه هستند. این قیمت شامل اتاق های ۱ خوابه یا استودیویی می شود. البته امکان یافتن مکان های ارزان تر نیز وجود دارد اما کیفیت محله کاهش می یابد. آنچه واقعاً مهم است ، اتخاذ بهترین تصمیمات مربوط به قیمت / عملکرد است. به عنوان مثال ، با توجه به هزینه های زندگی در لندن ، برخی از مردم آپارتمان های با کیفیت بالا را در محله های نسبتا با محبوبیت کمتر در حالی که دیگران آپارتمان های کوچکتر را در بهترین محله ها ترجیح می دهند.

همانطور که می بینید ، لندن کمی گران است اما انواع فرصت ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اگر قصد زندگی در لندن و / یا سرمایه گذاری در شهر را دارید ، بهتر است از متخصصان مشاوره بگیرید. با خیال راحت هر سوالی در ذهنتان است از ما بپرسید ما به عنوان Trem Global ، متخصص در زمینه مشاوره سرمایه گذاری و فرایندهای شهروندی هستیم. ما در اینجا هستیم تا در مورد چنین مواردی به شما کمک کنیم.

Properties
1
Footer Contact Bar Image