بلندترین نقطه ی دید از اروپا: چشم لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بلندترین نقطه ی دید از اروپا: چشم لندن

لندن به دلیل بافت تاریخی ، فرهنگی و سرگرم کننده خود سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند. زیبایی های بیشماری برای دیدن در شهر وجود دارد. اگر می خواهید از دور نگاهی به این زیبایی ها بیندازید ، چشم لندن مکان مناسبی است.

چشم لندن ، جایی که تقریباً کل لندن را می توانید با ۱۳۵ متر ارتفاع و ۹۰ متر عرض آن ببینید ، در ساحل جنوبی رود تیمز به عنوان بخشی از جشن های هزاره ساخته شد. London Eye که با نام چرخ هزاره نیز شناخته می شود ، بلندترین چرخ و فلک جهان در زمان ساخت آن بود. با تاریک شدن هوا ظاهر درخشانی به دست می آورد.

 چرخ و فلک چشم لندن توسط جولیا بارفیلد و دیوید مارکس طراحی شده است. افتتاح رسمی آن شب ۳۱ دسامبر ۱۹۹۹ است. اولین محاکمه مسافر در London Eye ، توسط نخست وزیر وقت بریتانیا ، تونی بلر ، در ۹ مارس ۲۰۰۰ انجام شد. چشم لندن ، که به طور موقت برای ۵ سال طراحی شده بود ، به دلیل علاقه زیاد مردم به دائمی تبدیل شد.

London Eye با ۳۲ محفظهٔ کپسول خود تجربه ای فراموش نشدنی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. وزن هر محفظهٔ کپسول تقریباً ۱۰ تن است و نشان دهنده ۳۲ منطقه زیبا از لندن است. با این حال ، با دیدن محفظهٔ کپسول شماره ۳۳ تعجب نکنید. شماره ۱۳ حذف شد زیرا انگلیسی ها معتقد بودند که عدد "۱۳" بدشانسی می آورد. اگر قصد سفر لوکس و شخصی با چرخ و فلک را دارید ، می توانید این کپسول ها را به صورت گروهی یا فقط با همراه خود اجاره کنید. می توانید به یکی از کپسول های این چرخ و فلک بپرید و از چشم انداز بی نظیر شهر لذت ببرید. یک دور چرخ که با سرعت ۲۶ سانتی متر بر ثانیه می چرخد ​​، حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. در تابستان ، London Eye هر روز بین ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در حال حرکت است. منظره ای که در بالای آن در جلوی چشم شما نمایان می شود ، نفس گیر است.

اگر در تابستان به لندن سفر می کنید ، خرید بلیط خود به عنوان "Fast Track" در اینترنت از قبل مفید خواهد بود زیرا لندن در تابستان بسیار شلوغ از گردشگران است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image