سریعترین صنایع در حال رشد در کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سریعترین صنایع در حال رشد در کانادا

 

صنعت حمل و نقل هوایی برنامه ریزی شده

 

تجارت برنامه ریزی شده حمل و نقل هوایی در کانادا در بیشتر پنج سال منتهی به سال ۲۰۲۰ به سرعت رشد کرده است. پروازهای برنامه ریزی شده مسافری و باری توسط اپراتورهای صنعتی داخلی و بین المللی کانادا انجام می شود. در بیشتر اوقات ، افزایش درآمد قابل دسترس شهروندان کانادایی را قادر می سازد تا در داخل و خارج به سفر بروند. در مقابل ، دلار کانادایی نسبتاً پایین ، تعداد بازدیدکنندگان بین المللی را به کانادا افزایش داد. علاوه بر این ، کاهش چشمگیر قیمت سوخت جت با حاشیه سود صنعت در همان زمان افزایش یافته است.

 

ارز دیجیتالی

در مورد پذیرش بیت کوین ، کانادا یکی از آینده نگرترین کشورها است. انسانها به طور طبیعی در برابر تغییرات احتیاط می کنند ، عمدتاً وقتی که شامل اجزای اساسی جامعه ها مانند پول باشد. به همین دلیل است که سازمان ها و بانک های دولتی اغلب از ارز دیجیتالی غافل می شوند. اما در کانادا اینطور نیست. کارت های کردیت برخی از بانک ها امکان خرید با استفاده از ارز دیجیتالی شده را فراهم می کنند.

 

آژانس های مسافرتی در کانادا

تجارت آژانس های مسافرتی در کانادا در پنج سال منتهی به ۲۰۲۰ با مشکل روبرو شده است ، زیرا افزایش رزرو سفرها به طور اینترنتی خدمات اصلی شرکت را تضعیف کرده است. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای مطالعه و رزرو تعطیلات به وب سایت های مسافرتی آنلاین سرازیر شده اند و این تجارت را سرگردان کرده است. در کنار شرکت های مسافرتی معمولی brick-and-mortar ، نمایندگان رزرو آنلاین به طور فزاینده ای نقش فزاینده ای در این بخش ایفا می کنند.

 

هتل ها

به غیر از سال ۲۰۲۰، که با گسترش جهانی ویروس COVID-19 ضربه خورد. مشاغل هتلداری و متل در کانادا طی پنج سال تا سال ۲۰۲۰ گسترش مداوم داشته است. افزایش گردشگری بین المللی و افزایش درآمد سرانه قابل تصرف افزایش یافته است. تجارت در بیشتر مواقع ظرفيت كانادايي ها براي سفرهاي داخلي با رشد اقتصادي ثابت در پنج سال اخير و اعتماد مصرف كنندگان تقويت شده است. علاوه بر این ، هتل ها و متل هایی که متکی به بازدیدکنندگان بین المللی هستند از افزایش بازدیدکنندگان خارجی ورودی سود برده اند.

تجارت الکترونیک

به نظر می رسد تجارت الکترونیکی تقریباً در همه کشورهای توسعه یافته روی کره زمین یک صنعت رو به رشد است. این رشد می تواند به دلایل مختلف باشد ، از جمله انتظارات بشر ناشی از زندگی در فرهنگ الکترونیکی . با این وجود ، صنعت تجارت الکترونیکی پررونق بیش از تولید خرده فروشی ، مراکز تماس و انبارها در کانادا عمل می کند. این امر همچنین بر لجستیک تأثیر می گذارد و برای رانندگان تحویل کار ایجاد می کند ، بدون در نظر گرفتن کارهایی که برای تولیدکنندگان به همراه دارد.

اردوگاه ها و پارک های وسایل نقلیه تفریحی در کانادا

انتظار می رود که بیماری همه گیری کووید -۱۹ باعث سقوط قابل ملاحظه ای در صنعت پارک های کمپینگ و وسایل نقلیه تفریحی (RV) در کانادا در پنج سال آینده شود. پارک های RV و اردوگاه ها رایج ترین انواع عملیات صنعت هستند ، زیرا میزبان کمپینگ ها هستند و امکانات رفاهی را با پرداخت هزینه ارائه می دهند. در نتیجه ، اپراتورهای صنعت برای افزایش درآمد به شدت به روندهای مربوط به سفر تکیه می کنند. فروش RV ، درآمد مصرفی و تغییرات جمعیتی از جمله این روندها هستند. شرایط مصرف کننده بین سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ بهبود یافته است ، که به نفع این بخش است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image