نکات باغبانی و محوطه سازی برای خانه های لوکس

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

باغ ها به طور سنتی به عنوان جواهری در نظر گرفته می شوند که به دلیل رنگ ها، عطر گل ها و گیاهان، و خطوط نرم یا مشخص پیاده روها و حوض ها، به خانه ها ارزش می بخشند. پارک های باشکوه Venaria یا Caserta یا باغ های جذاب Boboli در فلورانس را در نظر بگیرید. با این حال، در گذشته، مناطق بیرونی با یک هدف صرفاً تزئینی، در نظر گرفته و ساخته می شد، اما اکنون دیگر چنین نیست، زیرا بیشتر فعالیت‌های ما در محیط شهری متمرکز است. در واقع، یک محیط بیرون از خانه باید کاملاً با دقت طراحی شود تا مکانی برای ارتباط با طبیعت و آرامش باشد.

کلید ایجاد یک خلوت دنج در فضای باز، یک طراحی متفکرانه است. طرح های متعددی وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را برای تزئین باغ خود انتخاب کنید، خواه یک ویلای تاریخی باشکوه روی یک تپه داشته باشید، یک خانه روستایی زیبا، یا یک ملک زیبا مشرف به دریا. ما ایده‌ها و نمونه‌های جذاب محوطه‌سازی را که از محیط طبیعی اطراف خود نهایت استفاده را می‌کنند جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما در بهبود پاسیو، حیاط، باغ‌ها و موارد دیگر کمک کنند.

تزئینات تفاوت را ایجاد می کنند

اگر به این فکر می کنید که چگونه باغ لوکس خود را مبله کنید، نیازی به افراط نیست زیرا زیبایی در سادگی است. چند عنصر خوب انتخاب شده کافی است تا فضای بیرونی شما ظاهری درخشان و باکلاس داشته باشد. بنابراین، ملزومات یک باغ واقعاً مجلل چیست؟

اگر سبک مدرن‌تر و سخت‌گیرانه‌تری را می‌پسندید، مبل‌های چوبی و مبلمان از این دست ایده‌آل هستند، اگرچه صندلی‌های حصیری یا نیمکت های کوچک معلق نوآورانه، به عنوان جایگزینی برای صخره های سنتی‌تر، می‌توانند حس هماهنگی با طبیعت اطراف را ارائه دهند.

هر باغ لوکسی که به این ایده احترام می گذارد باید حداقل یک آب نما داشته باشد. این ممکن است یک استخر شنای باشکوه باشد که در در غروب‌های گرم تابستان می توانید در آن شنا کنید، یک فواره با طراحی زیبا با فواره های آب آرام، یا حتی یک منطقه صخره‌ای با یک نهر و آبشار کوچک برای باغ فنگ شویی باشد. نکته اصلی این است که طراوت و جریان این ویژگی را آزمایش کنید تا جذابیت فضای بیرونی خود را افزایش دهید.

ظرافت، سادگی و راحتی

یکی از موضوعات اصلی در طراحی منظره مدرن تلاش برای محو کردن خطوط بین داخل و خارج است. به عبارت دیگر فضاهای بیرونی باید از نظر سبکی و عملکردی با فضای داخلی همخوانی داشته باشند. در نتیجه، کلمات کلیدی برای چیدمان باغ لوکس شما مانند طراحی داخلی شما خواهد بود: ظرافت، سادگی و راحتی. اگر لوکس بودن انگیزه شماست، سعی کنید پالت رنگ را بین طرح های داخلی و خارجی ثابت نگه دارید.

نورپردازی مناسب

داشتن نور مناسب در خانه بسیار مهم است و همین امر در مورد باغ شما نیز صادق است. نور زیاد می تواند خشن و غیرجذاب باشد، در حالی که کم بودن آن باعث از دست دادن تعادل می شود. گزینه های نورپردازی باغ با تنو بسیار زیاد در دسترس هستند، بنابراین اطراف را بررسی کنید و ببینید چه چیزی برای باغ شما بهتر است - به یاد داشته باشید، لازم نیست همه چیز را روشن کنید. نورپردازی برای هر قسمت نشیمن یا ناهارخوری مورد نیاز است، و چند چراغ با موقعیت استراتژیک در نقاط مهم باغ، نور بسیار ظریف تری را برای باغ شما فراهم می کند.

نگهداری کلید یک باغ لوکس است

پس از ایجاد و تزئین فضای بیرونی خود، حفظ آن بسیار مهم است. بنابراین، همیشه باید مراحل متعدد مراقبت را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که منطقه ای دلپذیر برای گذراندن زمان در سال های آینده باقی می ماند، درست مانند اولین باری که آن را دیدید.

در نهایت، از آنجایی که برای مثال، چمن انگلیسی به طور مداوم نیاز به مراقبت دارد، ممکن است ایده خوبی باشد که از آن در همه جا استفاده نکنید، بلکه تضاد مناطق سبز و پیاده رو را آزمایش کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image