بودجه دولت و فرصت های اعتباری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بودجه دولت و فرصت های اعتباری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه


تقریباً برای همه بخشهای تجاری فصلی سخت و پر چالش بوده است. دولت ها به خوبی از این امر آگاه هستند. دولت ترکیه هم در میان آنهاست. اگر به دنبال فرصتی معقول برای سرمایه گذاری سودآور هستید ، دولت در ترکیه یکی از بهترین گزینه هایی است که دارید.


مکان قوی ، امنیت اساسی ، تشویق های دولت


همانطور که بسیاری از شما به خوبی می دانید ، ترکیه در موقعیتی کاملاً شگفت آور قرار دارد. ترکیه به عنوان پلی بین شرق و غرب ، دارای زیرساخت های قوی است. فرودگاه های کاملاً مجهز ، بنادر دریایی و جاده های زمینی نویدبخش خدمات لجستیکی قوی هستند. ترکیه به عنوان یک سرزمین امیدوار کننده ، در هنگام تجارت جدید یا استفاده از آن به عنوان یک پایگاه لجستیکی ، گزینه مناسبی است. می توانید اطلاعات ارزشمندی راجع به سرمایه گذاری در ترکیه در وبلاگ ما پیدا کنید. در این مقاله ، نگاه دقیق تری به تشویق های دولت در ترکیه برای سرمایه گذاران خارجی خواهیم داشت.


مشاغل بدون مالیات برای سرمایه گذاری در ترکیه


دولت ترکیه مزایای مختلفی را به سرمایه گذاران خارج از کشور ارائه می دهد. این البته شامل انجام مشاغل بدون مالیات نیز می شود. در اینجا چند نمونه آورده شده است:


گمرک بدون مالیات KDV +

KDV مخفف Katma Değer Vergisi است ، تقریباً ترجمه آن مالیات بر ارزش افزوده است. این یکی از رایج ترین و همه جانبه ترین مالیات های اعمال شده در کشور است. اگر در ترکیه سرمایه گذاری می کنید ، هیچ مالیاتی KDV برای تجهیزات و ماشین آلاتی که خریداری می کنید پرداخت نمی کنید. این مخفف کلمات ترکیبی در داخل و خارج از ترکیه است. همین مزیت برای مالیات گمرک نیز وجود دارد.


تخفیف مالیاتی عمومی

تا زمانی که تجارت شما به یک نقطه سودآوری خاص تبدیل شود ، شما از یکی از مفیدترین فرصت های ترکیه استفاده خواهید کرد. در حالی که شما مسئول پرداخت مالیات های مختلف در هنگام تجارت در ترکیه هستید ، اما در قبال مقدار زیادی مالیات مسئولیت نخواهید داشت.


تخفیف SGK مالیات کارگران و صاحبان مشاغل

طبق قانون اساسی ترکیه ، صاحب مشاغل باید هر ماه برای هر کارگری که استخدام می کند مبلغ مشخصی بپردازد. این پول در ازای دریافت خدمات بهداشتی و بازنشستگی به کارگران به دولت می رود. یک صاحب مشاغل همچنین باید مبلغ مشخصی مالیات برای خود نیز بپردازد. همانطور که می بینید ، برای مدیریت یک دولت حامی اجتماعی ، مالیات زیادی وجود دارد. به عنوان شخصی که در ترکیه سرمایه گذاری می کنید ، دولت این مالیات ها را برای شما پرداخت می کند. این بدان معناست که مبلغ جدی توسط شما هزینه نخواهد شد. بیمه ی تخفیفی یکی از مهمترین و امیدوار کننده ترین فرصتهای سرمایه گذاری ترکیه برای تجار است.


تخصیص زمین رایگان

دولت ترکیه مایل است با اختصاص زمین های لازم برای استفاده تجاری به سرمایه گذاران کمک کند.


تشویق تحقیق و توسعه

همانطور که برای دولت ترکیه انتظار می رود ایجاد ارزش در ترکیه بسیار شگفت آور است. بنابراین برای کسانی که در ترکیه سرمایه گذاری می کنند ، هزینه های تشویقی زیادی وجود دارد.


ما برای سرمایه گذاری شما اینجا هستیم

همانطور که مشاهده می کنید ، سرمایه گذاری در ترکیه مزایای زیادی دارد. اگر مایلید از این پیشنهادات باشکوه استفاده کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با Trem Global در تماس باشید. ما شرکتی هستیم که سالها مشاوره سرمایه گذاری داده ایم. ما مشتاقانه منتظر پیوستن شما به شرکای تجاری راضی و سودآور هستیم.


Properties
1
Footer Contact Bar Image