آپارتمان های تحت حمایت دولت در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمان های تحت حمایت دولت در ترکیه

آیا به دنبال آپارتمان در استانبول هستید؟ «ترم گلوبال» مجموعه گسترده ای از املاک را در بهترین مناطق این کلان شهر به شما ارائه می دهد.

خانه های پرتقاضا در بازار

گزینه های عالی برای سرمایه گذارای هوشمندانه

مشتری مداری و خدمات پس از فروش

همه و همه در ترم گلوبال، با ما ضربان قلب شهر را احساس کنید.

استانبول یکی از مهم ترین پایتخت های جهان برای قرن هاست. این شهر امروزه به عنوان مرکز تجارت، گردشگری و فرهنگ اهمیت خود را حفظ کرده است. با سکونت در این شهر، هر روز زندگی رنگارنگ استانبول را تجربه خواهید کرد. سفرهای یک روزه، نمایشگاه ها، کنسرت ها، رویدادهای ورزشی و موارد دیگر. شما هرگز از زندگی در استانبول سیر نمی شوید.

چگونه می توان با حمایت دولت آپارتمان خرید؟

دولت ترکیه مستقیماً از پروژه های ساختمانی و بخش گردشگری حمایت می کند. در همین راستا و به منظور ارتقا و حمایت از این برنامه، طرح ها و گزینه های پرداختی جذابی در اختیار سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران خارجی قرار داده می شود. در صورت تأمین معیار ها و شرایط لازم، می توانید از حمایت دولت برای سرمایه گذاری خود جهت خرید آپارتمان در ترکیه بهره مند شوید.

جهت انجام یک سرمایه گذاری ارزشمند و خرید آپارتمان در ترکیه تحت حمایت دولت، باید به یکی از بانک های معینی که برای همکاری با پروژه مورد نظر شما از طرف دولت مشخص شده اند، درخواست دهید. پس از انجام تحقیقات اولیه در مورد پیشینه و وضعیت اقتصادی شما، در صورت تأیید، می توانید از طرح حمایت مسکن ارائه شده از طرف دولت بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی مربوط به فرآیندهای قانونی، با «ترم گلوبال» در ارتباط باشید.

مشاور مورد اعتماد شما جهت سرمایه گذاری در بخش املاک

در «ترم گلوبال»، ما در کنار شما خواهیم بود تا تجربه چندین ساله و طولانی خود در زمینه سرمایه گذاری در بخش املاک را با شما به اشتراک بگذاریم. جهت انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و خریداری آپارتمان های تحت حمایت دولت در ترکیه و استفاده از طرح های ویژه پرداخت و اعتبار های بانکی، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد. با خیال راحت به مجموعه املاک ما نگاهی بیندازید و با ما در تماس باشید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image