ویلاهای تحت حمایت دولت در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ویلاهای تحت حمایت دولت در ترکیه

ویلاها در ترکیه معمولاً با فضاهای وسیع و متراژ بالا همراه با امکانات رفاهی لوکس کامل طراحی و ساخته می شوند. در نتیجه قیمت تمام شده آن ها نیز بالا بوده و خرید و سرمایه گذاری در آن برای اکثر مردم مقرون به صرفه نیست. با این حال، به لطف آخرین طرح حمایتی دولت از سرمایه گذاران ملک، به خصوص برای خرید املاک ویلایی اکنون خرید ویلا در ترکیه مقرون به صرفه تر و راحت تر شده است. کارشناسان ما همراه شما خواهند بود تا ملک ویلایی مورد نظر خود با ویژگی هایی همچون موقعیت مکانی و دسترسی مناسب؛ فضاهای های طراحی شده و معماری زیبا؛ و امکانات رفاهی عالی را پیدا کنید.

منظور از ویلاهای مورد حمایت دولت چیست؟

دولت ترکیه به صورت فعال با ارائه طرح های ویژه پرداخت و وام های بانکی از بزرگترین صنعت اقتصاد این کشور، یعنی صنعت ساختمان حمایت می کند. در همین راستا، چندین طرح و گزینه پرداخت به شهروندان ترکیه و همچنین سرمایه گذاران خارجی از سراسر جهان ارائه می شود. اگر معیارها و شرایط ویژه مورد نیاز را دارا باشید، می توانید از طرح ها و برنامه های حمایتی دولت برای سرمایه گذاری در زمینه پروژه های ویلایی در ترکیه استفاده کنید.

جهت انجام یک سرمایه گذاری ارزشمند و خرید خانه های ویلایی دو یا سه خواب در ترکیه با حمایت دولت، باید به یکی از بانک های معینی که برای همکاری با پروژه مورد نظر شما از طرف دولت مشخص شده اند، درخواست دهید. پس از انجام تحقیقات اولیه در مورد پیشینه و وضعیت اقتصادی شما، در صورت تأیید، می توانید از طرح حمایت مسکن ارائه شده از طرف دولت بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی مربوط به فرآیندهای قانونی، با «ترم گلوبال» در ارتباط باشید.

مشاور مورد اعتماد شما جهت سرمایه گذاری در بخش املاک

در «ترم گلوبال»، ما در کنار شما خواهیم بود تا تجربه چندین ساله و طولانی خود در زمینه سرمایه گذاری در بخش املاک را با شما به اشتراک بگذاریم. جهت انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و خریداری ویلاهای تحت حمایت دولت در ترکیه و استفاده از طرح های ویژه پرداخت و اعتبار های بانکی، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد. با خیال راحت به مجموعه املاک ما نگاهی بیندازید و با ما در تماس باشید.

 


Properties
1
Footer Contact Bar Image