مراحل خرید هتل در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مراحل خرید هتل در ترکیه

ترکیه کشوری پر از فرصت هاسی جاذب گردشگری است. گردشگران بیشماری که هر ساله به اینجا می آیند کمک بزرگی به اقتصاد کشور می کنند. البته مهم ترین چیزی که هر توریستی به دنبال آن است یک هتل با کیفیت است. هتل‌های باکیفیت نه تنها مورد تقاضای گردشگران، بلکه بازدیدکنندگان در داخل کشور نیز هستند. بنابراین اگر قصد خرید هتل در ترکیه را دارید، تصمیم درستی گرفته اید. در ترکیه که تقاضا برای هتل ها بسیار بالا است، می توانید با خرید هتل در مکان مناسب سود زیادی به دست آورید. هتل ها از جمله سودآورترین سرمایه گذاری ها هستند.

البته سرمایه گذاری در هتل یک تجارت بسیار خوب و سودآور است اما نیاز به تحقیق دقیق دارد. خرید هتل آنقدر که به نظر می رسد آسان نیست زیرا اگر به برخی نکات توجه نشود، سرمایه گذاری شما می تواند به فاجعه ختم شود. ما در مورد مراحل خرید هتل در ترکیه صحبت خواهیم کرد تا از شما در برابر خطرات سرمایه گذاری محافظت کنیم.

برای اینکه یک ساختمان در ترکیه به عنوان هتل راه اندازی شود، باید مطابق با شرایط معماری خاصی طراحی شود. شما باید از قبل بررسی کنید که آیا ساختمانی که می خواهید بخرید با این شرایط مطابقت دارد یا خیر. در غیر این صورت ممکن است پس از خرید نیاز به دریافت مجوزهای زیادی داشته باشید که خسته کننده خواهد بود.

همچنین هتل نباید دارای عناصری باشد که امنیت را به خطر بیندازد. به عنوان مثال، هتل شما باید یک محل اتفا حریق داشته باشد. علاوه بر این، شرایط بهداشتی باید فراهم شود، توالت ها باید برای استفاده معلولان طراحی شوند. ضمناً ماشین ظرفشویی مورد استفاده در آشپزخانه باید از نوع صنعتی باشد. آگاه باشید! در غیر این صورت پس از خرید هتل باید برای این تغییرات هزینه کنید.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح هتل

فرم درخواست

سند آدرس

کپی سند

پروانه سکونت ساختمان

گزارش آتش سوزی

گواهی ثبت نام،

سابقه کیفری

کپی شناسنامه

پس از بررسی همه چیزهایی که در بالا نوشته شده است، شما نیز می توانید یک سرمایه گذار موفق هتل داشته باشید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image