سرمایه گذاری هتل در منطقه مرمره

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری هتل در منطقه مرمره

اتخاذ تصمیمات مالی هوشمندانه، اصلی ترین مرحله در دستیابی به استقلال و ثروت مالی است. زمانی که بازار افت می کند، یکی از معقولانه ترین کارهایی که یک فرد می تواند با پول خود انجام دهد، سرمایه گذاری در بازاری با ثبات است. یکی از امن ترین دارایی ها و فرصت های سرمایه گذاری، وارد شدن در بخش هتل و گردشگری است که سابقه ای طولانی دارد. طبق آمار از هر 5 نفر شاغل در مجموع تمام کشور ها، یک نفر در بخش گردشگری یا صنایع وابسته به این بخش مشغول به کار است. بزرگترین بخش مرتبط با تجارت سفر و گردشگری نیز بخش هتل ها است. هتل و هتل داری با بازاری سر و کار دارد که قرن‌ها در حال ایجاد ثروت بوده است. مالکیت هتل در گذشته امتیازی محفوظ برای ثروتمندان بود، اما اکنون بدون توجه به وضعیت مالی برای همه امکان سرمایه گذاری در این بخش فراهم است.

منطقه مرمره

منطقه مرمره حدود 67 هزار کیلومتر مربع (25870 مایل مربع) از قلمرو منطقه شمال غربی ترکیه را پوشش می دهد که 8.5 درصد از کل مساحت این کشور را شامل می شود. این منطقه کوچکترین در عین حال پرجمعیت ترین و متنوع ترین منطقه ترکیه است. شهر استانبول واقع شده در این منطقه در سواحل یکی از باشکوه ترین شبه جزیره های جهان قرار دارد که از نظر جغرافیایی و فرهنگی دو قاره آسیا و اروپا را به هم متصل می کند. استانبول، یکی از سه پایتخت فرهنگی اروپا، میزبان طیف وسیعی از اقوام و ملیت ها و شگفتی های طبیعی خیره کننده است.

شهر تاریخی استانبول، با تمام شکوه و عظمت و سابقه تاریخ طولانی خود، در قلب مرمره قرار دارد. موقعیت این شهر به گونه ای است که نه تنها یک شهر مهم تاریخی است، بلکه یکی از زیبایی های طبیعی فوق العاده منطقه نیز هست. سواحل زیبای در امتداد دریای مرمره احاطه شده  در جنگل های انبوه است. خط ساحلی شهر در کنار جزایر کوچک و دیدنی که در این آب ها واقع شده اند، به زیبایی این شهر افزوده است. شهر استانبول دارای خطوط ساحلی در امتداد دریاهای مرمره، دریای اژه و دریای سیاه در شمال است. ویژگی های آب و هوایی منطقه دریای سیاه، که بر شمال تأثیر می گذارد، با آب و هوای معمولی مدیترانه ای که در جنوب حاکم است، متفاوت بوده و به نظر می رسد این منطقه ترکیبی از کل اقلیم آب و هوایی ترکیه باشد.

گردشگری در مرمره

منطقه مرمره با زیبایی های طبیعی و همچنین غنای تاریخی و فرهنگی خود سهم مهمی در گردشگری کشور ترکیه دارد. این منطقه 50 درصد از درآمد گردشگری ترکیه را تامین می کند.

استانبول و بورسا دو مرکز مهم گردشگری منطقه هستند. علاوه بر این، ادرنه، ایزنیک، چاناک کاله و گالیپولی مکان هایی هستند که گردشگری تاریخی در آنها توسعه می یابد. گردشگری وابسته به چشمه های آبگرم به ویژه در اطراف بورسا و بالیکسیر توسعه یافته است. پناهگاه پرندگان و پارک های ملی اولوداغ در بخش مرمره جنوبی نیز کمک قابل توجهی به گردشگری این منطقه می کنند.

به عنوان یکی از فعال ترین بخش های گردشگری در جهان، بخش هتلداری هر روز شکوفاتر شده و به یکی از قابل اعتمادترین و پر سود ترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری تبدیل می گردد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image