چگونه می توانم اقامت دائم ترکیه را دریافت کنم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چگونه می توانم اقامت دائم ترکیه را دریافت کنم؟

افرادی که در مورد اقامت دائم ترکیه تحقیق می کنند، اغلب فکر می کنند با فرآیندهای پیچیده ای روبه رو خواهند بود. با این حال، شرکت های مشاوره ای وجود دارند که راه حل آسانی برای رهایی از این دغدغه ارائه می دهند. به منظور تصمیم گیری درست در زمینه سرمایه گذاری ملکی در کشور ترکیه و تبدیل آن به واقعیت، شما نیاز به یک مشاوره و راهنمایی حرفه ای در این زمینه دارید.

اجازه اقامت کوتاه مدت برای اتباع خارجی

خارجی هایی که با هدف خرید ملک و سکونت، کار یا تحصیل به ترکیه مهاجرت می کنند، می توانند در خواست خود را برای دریافت مجوز اقامت موقت ارسال کنند. در صورت احراز شرایط لازم، اجازه اقامت کوتاه مدت برای مدت یک تا دو سال برای ایشان صادر می شود، مشروط بر اینکه متقاضی مدارک لازم را به اداره مهاجرت استان اقامت خود ارائه کند. افرادی که شرایط لازم را دارند پس از انجام بررسی ها و با توجه به نوع مجوز اقامت درخواستی (ملکی، کاری یا تحصیلی) می توانند کارت اقامت خود را دریافت کنند. با توجه به شرایط مختلف و مراحل این فرآیند توصیه می شود در زمینه با مشاورین متخصص صحبت کرده و ایشان راهنمایی بگیرید.

اجازه اقامت طولانی مدت برای اتباع خارجی

سرمایه گذاران خارجی که مایل به سرمایه گذاری کمتر از 250 هزار دلار برای خرید ملک باشند، می توانند پس از خرید خود جهت اخذ مجوز اقامت ملکی ترکیه اقدام کنند. شایان ذکر است این نوع مجوز اقامت برای بار اول به مدت یک سال و پس از آن چنانچه شما همچنان مالکیت ملک را داشته باشید، در بازه های زمانی دو ساله تمدید خواهد شد. پس از گذر مجموعاً 5 سال از اقامت شما در ترکیه، در صورت رعایت شرایط می توانید جهت اخذ شهروندی ترکیه درخواست خود را ارائه دهید.

فرصت های سرمایه گذاری و اخذ شهروندی ترکیه

فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه معمولاً مورد توجه افرادی است که به دنبال کسب آرامش فردی در یک کشور ایدآل هستندو می خواهند در کنار سرمایه گذاری خود، از فرصت های گردشگری کشور مقصد نیز استفاده کنند. سرمایه گذارانی که ارزش پول و رویاهای خود را می دانند و جهت دستیابی به رویاهای خود بر شهروندی ترکیه تمرکز می کنند. شما می توانید از مشاورین ترم گلوبال اطلاعات لازم جهت اقامت ملکی یا شهروندی ترکیه را کسب کرده و با بررسی و دریافت مشاوره تخصصی، یک قدم درست جهت تحقق رویاهای خود بردارید.

 

 

Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile