آیا خرید ملک در ترکیه ایده خوبی است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آیا خرید ملک در ترکیه ایده خوبی است؟

ترکیه به دلیل منابع طبیعی غنی و شرایط آب و هوایی خاص خود، کشوری مناسب برای سرمایه گذاری است. خرید ملک در ترکیه به خصوص به دلیل تفاوت نرخ ارز بسیار سودآور خواهد بود. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه با توجه به رونق صنعت گردشگری در این کشور، سود بالایی به همراه داشته و خرید هتل، ویلا و آپارتمان را بسیار ارزشمند کرده است. بر اساس داده های سال 2021، حدوداً 32 درصد افزایش سرمایه گذاری نسبت به سال قبل وجود دارد. خرید ملک در ترکیه با کمک Trem Global می تواند به راحتی انجام شود.

نکاتی برای خرید ملک در ترکیه

توجه به چند نکته برای سرمایه گذاری در ترکیه ضروری است. به خصوص افرادی که اطلاعات زیادی در مورد ترکیه ندارند باید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرند. اگرچه مناطق دریای اژه و مدیترانه فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای گردشگری ارائه می دهند، اما ارزش این مناطق برای سرمایه گذاری در بخش باغ و زمین های کشاورزی همیشه افزایش می یابد زیرا سرشار از زیتون و مرکبات هستند. مناطق مرمره و دریای سیاه اما به دلیل موقعیت جغرافیایی بیشتر مورد تقاضای بازرگانان هستند. همچنین برای سرمایه گذاری و ورود به بازار کشور مقصد سرمایه گذاری باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

اگر قصد دارید در یک کشور خارجی مذاکره کنید و می خواهید در پروژه های در حال ساخت سرمایه گذاری کنید، باید حتما با یک مشاور قابل اعتماد تماس بگیرید.

شما باید در مورد شرایط سرمایه گذاری در ترکیه تحقیق کنید.

شما باید بازار املاک را و منطقه مورد نظر خود برای سرمایه گذاری را بخوبی بررسی کنید.

باید با قوانین مرتبط با سرمایه گذاری در ترکیه آشنا شوید.

سرمایه گذاری در ترکیه

در کنار پیروی از نکات سرمایه گذاری، شما باید با افراد متخصصی که در زمینه معاملات در کشور ترکیه با تجربه هستند گفت و گو کرده و از مشاوره ایشان استفاده کنید. می توانید با تنطیم یک برنامه بازدید از شرکت ترم گلوبال، با کارشناسان قابل اعتماد ما مشتاق ارائه مشاوره و نمونه کارها را مطابق با خواسته های شما هستند، آشنا شده و تحقیقات منطقه ای املاک و فرآیند دریافت و انتقال سند مالکیت خود را به تیم متخصص ما بسپارید. اخذ شهروندی، کسب اطلاعات در مورد قوانین سرمایه گذاری در ترکیه، از جمله مجوزهای اقامت موقت و دائم و مراحل انتقال سند مالکیت همه و همه زمینه تخصص ماست. ترم گلوبال در تمامی مراحل قانونی سرمایه گذاری همراه شما خواهد بود.

 

 

Properties
1
Footer Contact Bar Image