آیا منچستر مکان خوبی برای سرمایه گذاری ملکی است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

می توانید با سرمایه گذاری در املاک شهر منچستر زندگی در یکی از جوامع شهری شکوفا و پرانرژی در بریتانیا را تجربه کنید. این شهر متفاوت و جذاب شمالی، فرصت ها و امکانات بسیاری را به ساکنان خود ارائه می دهد. کیفیت زندگی و فراهم بودن فرصت های فراغتی بسیار این شهر را به مکانی معروف و شگفت انگیز برای زندگی تبدیل می کند. 

اقتصاد قوی و کالج‌ها و دانشگاه های برتر، سیل مهاجرت کارشناسان جوان و دانش‌آموزان را به این شهر روان کرده است که بازار اجاره مناسبی را ایجاد می کند. تخمین زده می شود که منچستر در پنج سال آینده شاهد قابل توجه ترین بازار معاملات و توسعه اجاره در بریتانیا باشد. این امر به این معنا است که خرید و سرمایه گذاری ملکی در منچستر می تواند یک مزیت متمایز برای سبد پشتیبان مالی باشد.

فرصت های بی پایان

امروز فرصت ها و مزایای شهر منچستر با حوزه‌های مطرح و برجسته بین‌المللی از جمله علوم زیستی، حفاظت از شبکه، فین‌تک، مواد پیشرفته، مراقبت‌های پزشکی و مونتاژ متنوع و گسترده شده است، درست همانطور که حوزه‌های نوآوری، پیشرفت و فناوری آینده شهر را شکل می‌دهند، بیش از 2000 سازمان ادعا شده نام آشنا، از جمله غول‌هایی مانند گوگل، سیسکو و آی‌بی‌ام، با شعبه هایی فعال برای فعالیت در همه زمینه‌ها، پایگاهی در منچستر دارند.

قیمت های مقرون به صرفه

هزینه عادی خرید ملک در منچستر در حال حاضر به صورت میانگین نزدیک به 217 هزار  پوند است که آن را کمتر از میانگین کلی هرید ملک در بریتانیا معادل 256 هزار پوند می کند. در فضاهای خاص، می توانید امیدوار باشید که یک آپارتمان در منطقه قیمتی 180,000 پوند یا یک خانه تراس دار با قیمت کمی بیشتر در حدود 193000 پوند خریداری کنید.

دلایل سرمایه گذاری

با در نظر گرفتن اینکه منچستر بزرگ، به ویژه منطقه مرکز شهر، بزرگترین توسعه و سرمایه گذاری صنعتی را در خارج از لندن دارد، یرمایه گذاری در املاک منچستر در سال 2021 نشان دهنده همه پیش بینی های سود دهی انجام شده بود. این شهر جمعیتی در حال رشد از 2.7 میلیون نفر دارد که برای زندگی به مکان های معقولی نیاز دارند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image