راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: آدالار

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: آدالار

تاریخ

جزایر پرنس (Adalar) در دریای مرمره واقع شده اند. جزایر پرنس متشکل از بویوکادا ، هیبلی ادا ، بورگازادا ، کنالی ادا ، جزیره صدف ، سیوریادا ، یاسیادا ، جزیره کاشیک و جزیره تاوشان است. بویوکادا بزرگترین جزیره در میان جزایر با مساحت ۱۶ کیلومتر مربع است. بویوکادا مرکز منطقه است. از دیگر جزایر مهم اسکان در این منطقه می توان به هیبلی ادا ، کنالی ادا، بورگازادا و جزیره صدف اشاره کرد. جزیره کاشیک متعلق به شخص شخصی است. آدالار در دوران بیزانس و عثمانی به عنوان مکان تبعید مورد استفاده قرار می گرفت و همچنین مکان هایی بود که سگ های ولگرد را به آنجا می فرستادند. کمی قبل از فتح استانبول توسط محمد دوم تحت سلطه عثمانی قرار گرفت. این منطقه که تا قرن شانزدهم مورد استفاده چندانی نبود ، بعداً به تدریج محبوب شد.

حمل و نقل

حمل و نقل کشتی از قرن نوزدهم بین استانبول و جزایر پرنس آغاز شد. قایق های فری از مناطق مختلف شهر به سمت جزایر حرکت می کنند. با خدمات City Lines Ferry و کشتی های بزرگ ماوی مارمارا می توانید از یک جزیره به جزیره دیگر بروید. زندگی در جزیره به معنای زندگی منزوی نیست. هر ساعت کشتی وجود دارد و دسترسی به مرکز شهر با یک کشتی امکان پذیر است. می توانید از فروشگاه های اطراف اسکله اصلی هر جزیره دوچرخه به صورت ساعتی یا روزانه اجاره کنید یا می توانید برای خود دوچرخه بخرید و در جاده های امن جزایر با آن دوچرخه سواری کنید و به هر کجا که می خواهید برسید. همچنین می توانید از تاکسی دریایی استفاده کنید. استفاده از اتومبیل های سواری و سایر وسایل نقلیه موتوری خصوصی در جزایر با اجازه است. وسایل نقلیه موتوری در جزایر مجاز نیستند ، مگر در شرایط خاص. هیچ وسیله نقلیه موتوری به جز کامیون های زباله وجود ندارد.

زندگی اجتماعی و فرهنگی

پس از آسان شدن حمل و نقل ، به منطقه ای تبدیل شده است که افراد ثروتمند خارجی و محلی ساکن استانبول به طور فزاینده ای از آن بازدید می کنند. جمعیت یونان و ارمنستان در بخشهای زیادی از جزایر غالب بودند. مهمترین ویژگی جزایر این است که همیشه فضای آرام و خوبی دارد. شما می توانید به دور از سر و صدا و هرج و مرج شهر در جزایر پرنس احساس راحتی کنید. مغازه ها و اتومبیل هایی که تقریباً هر قسمت استانبول را پوشانده اند ، در اینجا با شما فاصله زیادی دارند. می توانید فقط 45-50 دقیقه از مرکز شهر شنا کنید ، در تپه های سرسبز قدم بزنید و از آرامش و طبیعت لذت ببرید.

زندگی در یکی از جزایر مانند زندگی در محله قدیمی استانبول است. جو نوستالژیک آن شما را پشتیبانی و تشویق می کند تا یک فضای سالم در طبیعت برای خود ایجاد کنید.


راهنمای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول: آدالار image1


ساختار جمعیتی

از اواسط قرن نوزدهم جمعیت منطقه آدالار افزایش یافته است. جمعیت منطقه ۱۶.۰۳۳ نفر است. از آنجا که تقریباً همه جزایر توریستی هستند ، در مقایسه با زمستان در تابستان بسیار شلوغ تر هستند. جمعیت در تابستان ۱۰ برابر بیشتر از زمستان افزایش می یابد و افزایش در آخر هفته ها از این بالاتر است. خانه ها بیشتر به عنوان خانه های ییلاقی (خانه های دوم) مورد استفاده قرار می گیرند. بخشی از جمعیت ساکن در استانبول کار می کنند و روزانه با کشتی به شهر می روند. فعالیت های اقتصادی معمولاً از امکاناتی مانند شرکت های گردشگری ، رستوران ها و کافه هایی که برای اهداف گردشگری فعالیت می کنند ، تأمین می شود. هیچ بنگاه صنعتی وجود ندارد. صنعتگران کمی مانند آهنگران ، نجاران و سازندگان مبلمان وجود دارند. نمره وضعیت اقتصادی-اجتماعی آدالار A + است.

برگزارکنندگان و شرکت کنندگان رویدادهای فرهنگی و هنری در جزایر به طور فعال در زندگی اجتماعی شرکت می کنند و پیشرفت فرهنگی جزایر را تضمین می کنند. در آدالار می توانید از رویدادهای خاص روزانه ، سینمای فضای باز ، کنسرت ها و نمایش ها ، نمایشگاه ها ، جلسات و روزهای خودنویس ، مسابقات ورزشی و جشنواره های خیابانی لذت ببرید.

قیمت ملک

از سال ۲۰۱۳، پس از ورود یک خط گاز طبیعی به آدالار ، تعداد ساکنان منطقه در تابستان و زمستان به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این افزایش همچنین باعث ایجاد تحرک در بازار املاک و مستغلات و پروژه های جدید در جزایر می شود. به دنبال تنوع در فرصت های حمل و نقل و گرمایش ، تا ۵۰٪ در قیمت ملک منطقه آدالار افزایش می یابد. قیمت متوسط ​​مترمربع مسکن در منطقه آدالار ۸۵۲۰ لیراست ، در حالی که زمان بازگشت ۲۶سال است. قیمت متوسط ​​اقامت در ۱۰۰ متر مربع بین ۶۳۹.۰۳۰ لیر و ۱.۰۶۵.۱۰۰ لیر است. قیمت منطقه برای یک آپارتمان ۱۰۰ متر مربعی به طور متوسط ​​۸۵۲.۰۴۰ لیر است. این قیمت برای خانه های اجاره ای ۲.۷۱۴ لیراست.


Properties
1
Footer Contact Bar Image