آپارتمان های لوکس در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آیا به دنبال خرید آپارتمان در استانبول هستید؟ ترم گلوبال اینجاست تا مجموعه وسیعی از املاک را در بهترین مناطق شهر به شما ارائه دهد. ما جایگزین های عالی برای یک سرمایه گذاران عاقلانه ارائه می دهیم، از جمله مطلوب ترین خانه هایی که در حال حاضر برای فروش هستند. شما می توانید راه حل های عالی برای انجام یک سرمایه گذاری هوشمندانه پیدا کنید! ما خدمات نوآورانه ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

خودت را در شادابی شهر گم کن

استانبول شهری است که در آن شرق به غرب می رسد، جایی که تاریخ در هر گوشه ای زندگی می کند و نفس می کشد. یک کلانشهر شلوغ که می توان آن را به مناطق و محله هایی با شخصیت و جذابیت منحصر به فرد تقسیم کرد. چه به دنبال تجربه منحصر به فرد از زندگی مدرن ترکیه باشید یا نگاهی اجمالی به دوران باشکوه عثمانی، استانبول همه چیز مورد نیاز را دارد.

بنابراین، اگر اهل تجمل و آسایش هستید و فکر می کنید که ویلاها برای شما بزرگ خواهند بود، آپارتمان های مجلل و شیک در استانبول برای شما مناسب خواهد بود!

قیمت

از بین انواع آپارتمان های لوکس کنار دریا و در مرکز شهر استانبول میتوانید گزینه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. استانبول آپارتمان های لوکس زیادی برای فروش دارد. قیمت ها به موقعیت مکانی بستگی دارد و از 65000 دلار تا 3000000 دلار متغیر است! این فرصت های شگفت انگیز دوام زیادی نخواهد داشت، پس دریغ نکنید.

دریافت مشاوره از ترم گلوبال

ما به عنوان شرکت ترم گلوبال، آگاهی از آخرین روندها در بازار املاک را به کسب و کار خود تبدیل می کنیم. خانه رویایی شما چگونه است؟ چه زمانی زندگی در آنجا را تصور می کنید؟ چقدر می خواهید برای هزینه های تعمیر و نگهداری هزینه کنید؟ آیا می خواهید در استانبول باشید یا ازمیر؟ ما برای هر شهر متخصصانی داریم که شما را در مسیر درست راهنمایی می کنند. مطمئن نیستید چه راه حلی برای کسب و کار شما مناسب است؟ به تیم کارشناسان ما بپیوندید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید. اکنون با ما تماس بگیرید: 75 75 271 212 090.

Properties
1
Footer Contact Bar Image