خانه های لوکس در نیویورک و محدوده قیمت آنها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خانه های لوکس در نیویورک و محدوده قیمت آنها

این روزها یکی از بهترین زمان ها برای سرمایه گذاری در نیویورک است. در سالهای بین ۲۰۱۲ و ۲۰۱۹، ارزش آپارتمانهای منهتن تقریباً ۵۰٪ افزایش یافته است. با کمال تعجب ، ارزش آپارتمان ها در طی بیماری همه گیری هنوز امیدوار کننده است. به خصوص پس از واکسن ها ، گردشگری نیویورک و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بار دیگر شکوفا شده اند. اگر می خواهید سرمایه گذاری نیویورک را در آپارتمانهای لوکس در نیویورک انجام دهید ، یکی از بهترین زمانها برای انجام این کار است.

سرمایه گذاری برای آپارتمانهای لوکس در نیویورک

همانطور که انتظار می رفت سریعترین و معقول ترین روش برای سرمایه گذاری در نیویورک خرید مستقیم املاک و مستغلات باشد. با این حال ، به عنوان مثال ، متوسط ​​قیمت آپارتمان های خانه ها و آپارتمان در منهتن حدود ۱ میلیون دلار است. بنابراین ، ممکن است به پشتیبانی وام نیاز داشته باشید.

برای کسانی که هنوز آگاهی ندارند ، برنامه های رهن دولت برای سرمایه گذاری در ملک در دسترس نیست. به عنوان یک سرمایه گذار ، در مقایسه با وام های مسکونی نیز مجبورید با شرایط مختلف رهن در بانک های خصوصی کنار بیایید.


شما مجبور خواهید بود با نرخ های ثابت و شرایط مختلف کنار بیایید. برای اینکه از نظر تأمین مالی سرمایه گذاری بهترین انتخاب را داشته باشید ، به یک مشاور مجرب نیاز خواهید داشت. در آنجا ، شما را تحت پوشش قرار داده ایم. به عنوان Trem Global، سرمایه گذاری در نیویورک و تعیین دقیق بانک سرمایه گذاری مناسب ، تخصص ماست. در صورت تمایل از ما در مورد موضوع سوال کنید!

یافتن نقطه مناسب برای سرمایه گذاری نیویورک

برای اجاره ملک خود در نیویورک ، ساختمان باید دارای مجوز اجاره باشد. بعضی از ساختمانها قبل از اجاره حدود ۲.۵ سال باید توسط مالک اشغال شوند. ناگفته نماند که اگر قصد سرمایه گذاری در یک ساختمان تعاونی را دارید ، برای اجاره به مجوز هیئت مدیره از ساختمان احتیاج دارید. قبل از اقدام به سرمایه گذاری در نیویورک ، یافتن موارد قابل انعطاف و قابل درک بسیار مهم است.

کانکس های نیویورک به سرعت در شهر در حال افزایش و شکوفایی هستند. در حالی که بسیاری از مکانهای مورد علاقه نوید یک سرمایه گذاری خوب را می دهند ، محله های دیگر نیز شکوفا هستند. به عنوان مثال ، طبق داده های رسمی ، ارزش املاک و مستغلات بروکلین ۱۰۰٪ افزایش یافته است.

اگر به دنبال چیز ایمن تری هستید و بیشتر هزینه می کنید / نوع معامله بیشتری دریافت می کنید ، Upper East Side نیز یکی از گزینه های خوب و سود آور است. خانه های لوکس را با قیمت های مختلف در معتبرترین نقاط شهر می توان یافت.

در کوتاه مدت ، یک سرمایه گذاری خوب در نیویورک در واقع یافتن محله مناسب و ساختمانی مناسب با توجه به توان اقتصادی شما است. قبل از سرمایه گذاری از محل اجاره به مجوزها ، باید تمام جزئیات را با دقت اندیشید و ارزش املاک و مستغلات آینده را برای نگرش اعضای هیئت مدیره پیش بینی کرد

در ترمگلوبال ، ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را برای سرمایه گذاری مناسب به شما ارائه دهیم. سالها تجربه و تیم متخصص ما به خوبی می تواند بهترین انتخاب شما را مشخص کند. در صورت تمایل امروز با ما تماس بگیرید!

Properties
1
Footer Contact Bar Image