مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه

صنعت فیلم و تلویزیون ترکیه واقعاً سابقه طولانی دارد. به همین دلیل ، هنرمندان و بازیگران ترکیه در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. به خصوص سریال های تلویزیونی ترکیه به طور مداوم به کشورهای دیگر صادر می شوند. در این مقاله می توانید محبوب ترین بازیگران و بازیگران زن ترکیه را پیدا کنید.

بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت یکی از مشهورترین بازیگران ترکیه است. او کار خود را به عنوان مدل در سال ۲۰۰۳ آغاز کرد و در بهترین مدل جهان در سال ۲۰۰۵ دوم شد. بعدها ، او حرفه بازیگری خود را شروع کرد و در مدت کوتاهی به یکی از نام های بزرگ صنعت تبدیل شد. او در فیلم ها و سریال های تلویزیونی پرشماری مانند Küçük Sırlar ، Muhteşem Yüzyıl ، Çalıkuşu و Kara Sevda بازی کرد. امروزه ، او در کورولوش بازی می کند: در نقش عثمان ، امپراتور عثمانی. به تازگی ، او همچنین سفیر نام تجاری شرکت مشاور سرمایه گذاری Trem Global شد.


مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه image1


کیوانچ تاتلیتوگ

Kıvanç Tatlıtuğ همچنین سابقه مدلینگ دارد. وی قبل از شروع کار خود به عنوان بازیگر ، برنده مسابقات بهترین مدل ترکیه و بهترین مدل جهان شد. او یکی از پردرآمدترین بازیگران ترکیه است و به خاطر بازی باورنکردنی خود جوایز زیادی را از آن خود کرده است. او خود را به عنوان بازیگر برجسته مجموعه تلویزیونی ترکیه ثابت کرد. سریال هایی که وی در آن بازی کرد به کشورهای دیگر صادر شده و به زبان های مختلف در سراسر جهان ترجمه شده است. به همین دلیل ، او در سراسر جهان دارای طرفدار بزرگ است. برخی از آثار برجسته وی عبارتند از: Aşk-، Memnu ، Ezel ، Kuzey Güney و Cesur ve Güzel.


مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه image2


هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر جوان اهل ترکیه است. او در سراسر جهان بسیار محبوب است و از محبوبیت زیادی برخوردار است. او کار بازیگری خود را در سال ۲۰۱۲ با En İyi Arkadaşım آغاز کرد. اما او تا قبل از Güneşin Kızları در سال ۲۰۱۵ هیچ گونه شناختی از مردم دریافت نکرد. او سریال های دیگری مانند Siyah Inci ، Halka و Azize را بازی کرد. این روزها ، او در Sen Çal Kapımı در نقش ادا بازی می کند و همچنین این مجموعه به ۴۵ کشور مختلف در سراسر جهان فروخته شد که موفقیت بزرگی است.


مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه image3


هالوک بیلگینر

هالوک بیلگینر بازیگر ترکیه ای برنده جایزه امی است. او به عنوان بازیگر در ترکیه و سایر کشورها مانند انگلستان و ایالات متحده کار می کند. او حتی در فیلم های هالیوود در بیشمار تولیدات زبان خارجی بازی کرد. تکنیک بازیگری او باورنکردنی است و او می تواند در هر ژانر از درام گرفته تا کمدی بازی کند. برخی از آثار برجسته وی EastEnders ، Tatlı Hayat ، Ben-Hur ، Şahsiyet و Halloween است. و اخیراً ، او در دو فیلم نتفلیکس بازی کرد ، Leyla Everlasting و Stuck Apart.


مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه image4


نسلیحان آتاگول

نسلیحان آتاگول دیگر بازیگر جوان اهل ترکیه است. او به خاطر چشمان آبی و بازیگری خارق العاده اش شهرت دارد. وی بازیگری خود را از سنین بسیار کمی آغاز کرد. او برای اولین بار در سریال تلویزیونی معروف Yaprak Dökümü بازی کرد تنها ۱۴سال داشت. پس از مدت کوتاهی ، او شروع به بازی در نقش های اصلی کرد. و یکی از مشهورترین کارهای او Kara Sevda است که در آنجا در کنار Burak Özçivit بازی کرد. اخیراً او در سفیرین کزی بازی می کرد ، اما به دلیل مشکلات سلامتی مجبور به ترک کار شد.


مشهورترین بازیگر مرد و بازیگر زن در ترکیه image5

Properties
1
Footer Contact Bar Image