صاحب یک آپارتمان در ترکیه شوید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمان ها در ترکیه چیزی بیش از یک مکان برای زندگی هستند، بلکه یک سبک زندگی هستند. شما در آپارتمان های ترکیه احساس آزادی و امنیت خواهید کرد. امکان داشتن آپارتمان با قیمت کمتر در ترکیه نسبت به اکثر کشورهای اتحادیه اروپا وجود دارد. علاوه بر این، داشتن آپارتمان در ترکیه مزایای بسیار بیشتری دارد. آپارتمان‌های موجود در مجموعه ما دارای تمام امکاناتی هستند که می‌توان تصور کرد تا اقامت شما را تا حد ممکن لذت بخش کنند. اگر می خواهید آپارتمان بخرید، ترکیه با فرصت های برجسته خود متمایز می شود.

قیمت

آپارتمان‌های 1 خوابه در مرکز شهر تقریباً 8000 لیر برای هر متر مربع قیمت دارند، در حالی که آپارتمان‌های خارج از مرکز شهر حدود 5300 لیر برای هر متر مربع قیمت دارند.

فواید

1.    گرفتن شهروندی ترکیه هرگز با سرمایه گذاری در ملک به این راحتی نبوده است. شما می توانید با خرید ملکی به ارزش 250000 دلار شهروندی دریافت کنید.

2.    قیمت آپارتمان در ترکیه از اکثر آپارتمان های اتحادیه اروپا بهتر است.

3.    سهولت در دریافت اقامت ملکی برای خرید های کمتر از 400 هزار دلار

4.    تنوع سبک و متراژ مناسب برای تمامی بودجه ها

خرید آپارتمان در ترکیه

در ترکیه آپارتمان برای هر سلیقه ای وجود دارد. خریداران خارج از کشور استانبول و آنکارا را بیشتر ترجیح می دهند. به غیر از آنها، مناطق مدیترانه ای (آنتالیا، آلانیا، کمر) و دریای اژه (بدروم، فتحیه، مارماریس) ترجیح داده می شوند.

مشاور سرمایه گذاری مورد اعتماد شما

ما به عنوان Trem Global، آگاهی از آخرین روندها در بازار املاک و مستغلات را به کسب و کار خود تبدیل می کنیم. خانه ایده آل شما چگونه به نظر می رسد؟ چه زمانی قصد مهاجرت به آنجا را دارید؟ چقدر حاضرید برای هزینه های تعمیر و نگهداری هزینه کنید؟ استانبول را ترجیح می دهید یا ازمیر؟ مطمئن نیستید کدام راه حل برای شما بهترین است

ترم گلوبال ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری ایدآل برای شماست. برای دریافت پشتیبانی حرفه ای در هر جنبه از فرآیند سرمایه گذاری خود می توانید با تیم متخصص کارشناسان ما تماس بگیرید:

902122717575+

Properties
1
Footer Contact Bar Image