سرمایه گذاری در املاک در آنتالیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در املاک در آنتالیا

آنتالیا ، مکان شماره یک ترکیه برای گردشگران ، هر ساله همچنان افزایش می یابد. آنتالیا با امکانات مناسب برای همه ، گزینه های مختلفی را برای تعطیلات و زندگی برای افراد در سراسر جهان ارائه می دهد. آنتالیا مملو از مکانهای باستانی و شهرهای قدیمی است که با نفوذ فرهنگی شهر را غنی می کنند. موزه آنتالیا یکی از بزرگترین موزه های ترکیه است و دارای مجموعه ای خارق العاده است که به بیش از ۱۲ سالن نمایشگاه گسترش یافته است. آنتالیا علاوه بر ارزش فرهنگی ، تعدادی شگفتی طبیعی و سواحل شگفت انگیز را در خود جای داده است. آنتالیا با چشم انداز طبیعی ، آبهای تمیز و قیمت ملک کم ، شهری عالی برای زندگی است. گردشگران زیادی از آنتالیا دیدن می کنند و هر ساله تعداد آنها افزایش می یابد. به منظور تأمین چنین تقاضای زیادی از گردشگران ، بسیاری از پروژه های مربوط به هتل ها یا املاک نیز افزایش می یابد. این ساختارها در جایی که قدیم با جدید ملاقات می کند ، آنتالیا را خاص می کند.

درباره آنتالیا

آنتالیا هرچند هر ساله پذیرای تعداد زیادی گردشگر است ، این شهر نه تنها یک شهر توریست محور است. از نظر آماری ، آنتالیا پنجمین شهر پرجمعیت در ترکیه است. تخمین زده می شود که منشأ آنتالیا به ۱۵۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد که در دوران باستان به عنوان یک شهر تجاری بزرگ فعالیت می کرد. از امروز ، آنتالیا موفق شد ارزش خود را برای ترکیه نشان دهد. آنتالیا با صنعت چشمگیر خود فرصت های شغلی زیادی را برای ساکنان خود ایجاد می کند. علاوه بر این ، آنتالیا دارای دانشگاهی به نام دانشگاه آكدنیز است كه بیش از ۶۴۰۰۰ دانشجو در آن زندگی می كنند. آنتالیا همچنین با داشتن یک فرودگاه بزرگ ، یک بندر دریایی و دسترسی به بزرگراه های مختلف که به سراسر کشور می رسد ، حمل و نقل آسان با سایر مناطق ترکیه را ارائه می دهد. آنتالیا توسط کوههای تاروس احاطه شده است که آن را از باد سرد شمال محافظت می کند. آنتالیا دارای آب و هوای مدیترانه ای گرم و تابستان با تابستان های خشک و زمستان های معتدل و بارانی است. این شهر هر ساله نزدیک به ۳۰۰۰ ساعت نور خورشید دریافت می کند. این نوع آب و هوا باعث می شود کشاورزی در آنتالیا بسیار سودآور باشد. با چنین خاک حاصلخیزی ، آنتالیا قادر به تولید محصولاتی مانند مرکبات ، زیتون ، پنبه ، موز و بسیاری دیگر است. آنتالیا آینده ای به نور خورشید را نوید می دهد.

مشوق های دولتی برای آنتالیا

از سال ۲۰۲۱ ، آنتالیا یکی از اولویت ترین استانها توسط دولت ترکیه در نظر گرفته می شود. آنتالیا با موفقیت چشمگیر خود در طول سالها و امکانات بیشتری که ارائه می دهد ، اکنون به عنوان انگیزه دولت اول منطقه در نظر گرفته شده است. این مشوق ها مزایای مختلفی را برای سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در آنتالیا در بسیاری از زمینه ها هستند ، فراهم می کند. معافیت های مالیاتی ، تخفیف مالیاتی ، معافیت مالیات بر ارزش افزوده و کمک های مالی برخی از گفته ها هستند.

سرمایه گذاری در املاک در آنتالیا

آنتالیا بهترین انتخاب شما خواهد بود ، خواه یک بازنشستگی تسکین دهنده داشته باشید یا یک زندگی هیجان انگیز پر از ماجراها. آنتالیا با طیف گسترده ای از گزینه های خود با پروژه های مختلف از زندگی روستایی در طبیعت تا زندگی شهری در مناطق پرجمعیت ، همه چیز را برای همه ارائه می دهد. حتی اگر تمایل به زندگی در آنتالیا را ندارید ، سرمایه گذاری در ملک یکی از سودآورترین سرمایه گذاری ها است. تمرکز شهرداری آنتالیا بر افزایش رفاه این شهر و گشودن درهای خود به روی سرمایه گذاران در سراسر جهان است. دیده شده است که آینده سرمایه گذاری در املاک در آنتالیا امیدوار کننده است - و شما باید آن را در نظر بگیرید.

در اینجا درترمگلوبال ، ما می خواهیم در تیم سرمایه گذاری خود با نهایت دقت با تیم حرفه ای مشاوران سرمایه گذاری به شما کمک کنیم. برای سوالات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image