حمل و نقل عمومی در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

حمل و نقل عمومی در نیویورک

احتمالاً به هر طریقی میتوانید به هرجای دیگری که می خواهید در نیویورک بروید ، اما برای سهولت کار ، پرکاربردترین و کارآمدترین گزینه های حمل و نقل را برای شما در زیر آورده ایم.

به عنوان یک نکته فرعی ، اگر مسافر بار اول این شهر هستید ، اطمینان حاصل کنید که وسایل خود را همیشه به طور ایمن همراه خود دارید زیرا ممکن است لحظاتی وجود داشته باشد که شما نتوانید با عجله وسایل خود را چک کنید.

تاکسی

تاکسی های زرد رنگ نیویورک بخشی نمادین از شهر است که روزانه توسط هزاران مسافر استفاده می شود. طبق وب سایت رسمی دولت ایالتی ، نرخ های فعلی استاندارد تاکسی در ابتدا از ۲.۵۰ دلار به علاوه ۵۰ سنت در هر ۱/۵ مایل شروع می شود. شارژ شبانه بین ساعت ۸ شب تا ۶ صبح به اضافه ۳۰ سنت است. هزینه شارژ ممکن است به دلیل مقصد فراتر از NYC یا سایر شهرستانها متفاوت باشد.

هر تاکسی دارای یک چراغ در سقف است که نشان می دهد در دسترس است یا نه. اگر چراغ سقف روشن باشد ، این بدان معناست که تاکسی در دسترس است و در غیر این صورت ، ممکن است منتظر تاکسی دیگری باشید. فقط دست خود را در کنار خیابان تکان دهید تا خود را در معرض دید رانندگان تاکسی قرار دهید.

مترو

یکی از ساده ترین راه های رفت و آمد در نیویورک استفاده از مترو است. این شهر دارای یک سیستم مترو بسیار مفصل است که هر نقطه حیاتی را به هم متصل می کند و ۲۴ ساعته در دسترس است. هزینه هر سواری توسط مترو کارت ۲.۷۵ دلار است. با استفاده از دستگاه بلیط MetroCard واقع در ایستگاه های مترو می توانید MetroCard بخرید. برای پر کردن مجدد MetroCard از طریق غرفه های ایستگاه ، اتوبوس های سیار فروش یا خرده فروشان محلی.

همچنین می توانید نقشه زنده مترو را در سازمان حمل و نقل رسمی متروپولیتن (MTA) پیدا کنید ، که راهنمای شما در ورود به هر خط مترو و قطار است.

اتوبوس

اتوبوس ها یک گزینه مناسب برای گشت و گذار در شهر هستند تا از مناطق جذاب دیدن کنند. برای سوار شدن راحت با اتوبوس ها می توانید از MetroCard خود استفاده کنید. اکثر اتوبوس های نیویورک ۲۴ ساعته در دسترس هستند ، اما ممکن است به مسیر بستگی داشته باشد. اتوبوس ها عموماً هر پنج تا ۱۵ دقیقه کار می کنند ، اما به دلیل ترافیک زیاد ، ممکن است فاصله زمانی بیش از حد انتظار داشته باشند.

می توانید اطلاعات مربوط به ایستگاه های فعلی اتوبوس را از وب سایت رسمی MTA دریافت کنید یا کد QR موجود در قطب توقف هر ایستگاه را از طریق تلفن هوشمند خود اسکن کنید.

ماشین

اگرچه این گزینه ممکن است مانند بقیه موارد عملی نباشد ، اما رانندگی با ماشین در نیویورک یک تجربه هیجان انگیز است. اگر با مکان ها آشنا نیستید ، می توانید از Google Maps یا سایر برنامه های ناوبری استفاده کنید. همچنین برنامه های مفیدی برای یادگیری در مورد مکان های پارکینگ تعیین شده موجود در شهر وجود دارد.

اگر در فرودگاه JFK ،  La Guardia یا Newark فرود می آیید ، اجاره اتومبیل برای سواری سریع در هر یک مستقر شده است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image