مالکیت املاک و مستغلات در انگلستان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مالکیت املاک و مستغلات در انگلستان

انگلستان محیط بازار با بهترین فرصت برای خرید املاک است. مانند هر کشور ، برای داشتن املاک و مستغلات در اینجا نیز باید فرایندهای خاصی انجام شود. در این مقاله ، آنچه شما باید درباره داشتن ملک در انگلیس بدانید توضیح داده ایم.

وام بانکی برای خرید املاک و مستغلات در انگلستان

در انگلیس افرادی که به دلیل نرخ بهره کم می توانند ۲۰ ٪ پیش پرداخت کنند می توانند مثل اینکه اجاره خانه می پردازند صاحب خانه شوند. برای داشتن ملک در اینجا نیازی به تابعیت انگلیس ندارید. در صورت تمایل می توانید از بانک های انگلیس برای خرید خانه وام بگیرید. هنگامی که شرایط لازم را که بانک ها به دنبال آن هستند برآورده می کنید ، می توانید با بازپرداخت ۱۵ -۲۰ سال وام دریافت کنید. اگر در کشور دیگری زندگی می کنید ، می توانید پس از خرید خانه و بازگشت به کشور خود ، خانه خود را اجاره دهید . با درآمد اجاره ، به راحتی می توانید بدهی وام خود را پرداخت کنید.

نحوه خرید املاک و مستغلات در انگلستان

فروش املاک و مستغلات در انگلستان عمدتا توسط شرکت های املاک انجام می شود بنابراین ، برای خرید ملک در انگلیس ، کار با یک شرکت املاک و مستغلات لازم است. پس از پیشنهاد مالک برای خرید ملک ، می توانید در قیمت معامله کنید و اگر می خواهید وام بگیرید ، برای وام مسکن به بانک ها مراجعه کنید. اگر بانک ها درخواست شما را تأیید کنند ، آنها یک کارشناس را تعیین می کنند تا قیمت ملکی را که خریداری می کنید تایید کند. سپس با توجه به این قیمت وام مناسبی برای شما تعیین می شود و مراحل خرید آغاز می شود. حداکثر ۹۰٪ اعتبار را می توان بیش از مقدار تعیین شده بدست آورد. کلیه مراحل قانونی و انتقال پول از طریق وکلا انجام می شود. اگر می خواهید ملک را با پول نقد خریداری کنید ، باید وکیل استخدام کنید. وکیلی که استخدام می کنید به امور حقوقی رسیدگی می کند و در مورد مواردی مانند کیفیت و بدهی در مورد املاک اطلاعات کسب می کند. پس از تأیید پرداخت توسط وکیل شما ، می توان مراحل سند مالکیت را شروع کرد. خریدهای خانه برای کسانی که از وام های رهنی استفاده می کنند به طور متوسط ​​۱۰ -۱۲ هفته به طول می انجامد. این دوره برای کسانی که با پول نقد خرید می کنند به طور متوسط ​​۳-۴ هفته است.

وقتی تمام این مراحل به پایان رسید ، شما ملکی خواهید داشت که درهای آینده زیبایی را به روی شما باز می کند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image