سرمایه گذاری ایمن با بازده بالا در قبرس

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری ایمن با بازده بالا در قبرس

تعهد دولت به معرفی مداوم اقدامات برای اصلاح و رشد منجر به بهبود چشمگیر اقتصاد قبرس شده است.

قبرس با افزایش مداوم و توسعه بخشهای اصلی اقتصادی ، ایجاد تغییرات ساختاری و کاهش مهم هزینه های معمولی و هزینه های عملیاتی ، اعتبار خود را کسب کرده و رقابت خود را به عنوان یک مکان جذاب سرمایه گذاری با فرصت ها و پتانسیل های بیشمار تقویت می کند.

چندین بخش اصلی در اقتصاد قبرس وجود دارد که ثابت می کند سودآور است.

انرژی

کشف هیدروکربن ها در منطقه انحصاری اقتصادی قبرس هیجان جدیدی را برای تبدیل شدن این جزیره به یک قطب انرژی در مدیترانه شرقی ایجاد کرده است.

این تحولات باعث جلب توجه جهانیان و سرمایه گذاری قابل توجه طرفدارهای بزرگ انرژی و همچنین ارائه دهندگان مشهور بین المللی فعال در بخش خدمات کمکی نفت و گاز شده است. قبرس همچنین به سرعت به یک مرکز سوخت منطقه ای تبدیل می شود و اروپا و دریای سیاه را به بازارهای خاورمیانه و آسیا متصل می کند.

صندوق های سرمایه گذاری

قبرس همچنین با دسترسی منحصر به فرد به بازارهای با رشد بالا ، در حال تبدیل شدن به یکی از برترین مراکز صندوق سرمایه گذاری نوظهور در اروپا است. قبرس مصمم است که در خط مقدم تحولات صنعت باقی بماند و به طور مداوم رژیم قانونی و نظارتی خود را ارتقا دهد ، به یک منطقه اصلی منطقه ای برای راه اندازی صندوق های سرمایه گذاری و ایجاد شرکت های مدیریت دارایی برای دسترسی به کشورهای اروپایی تبدیل شده است.

استارتاپ ها

تحقیقات نوآورانه ، یک اکوسیستم استارتاپی که به سرعت در حال رشد است ، استعداد انسانی تحصیل کرده و باتجربه و طیف وسیعی از مشوق ها قبرس را به گزینه ای مناسب برای راه اندازی و مقیاس گذاری شرکت ها تبدیل کرده است. تحقیقات کاربردی از طریق بودجه اتحادیه اروپا یا ملی و پاکت عالی مالکیت معنوی (IP) تشویق می شود ، در حالی که مراکز تحقیقاتی در تمام شهرهای بزرگ تأسیس می شوند. در نتیجه ، بسیاری از شرکتهای موفق فناوری در حال حاضر یا در قبرس نقل مکان کرده و یا با استفاده از این کشور به عنوان پایگاه و دروازه ورود و خروج به اتحادیه اروپا ، در قبرس نقل مکان کرده و یا در آنجا گسترش یافته اند.

گردشگری

گردشگری یکی از بهترین و قوی ترین بخش های اقتصادی قبرس است که به طور قابل توجهی به تولید ناخالص داخلی این کشور کمک می کند. قبرس جدای از زیبایی طبیعی ، آب و هوای عالی و مناظر جذاب ، تلاش دارد تا رقابت خود را به عنوان یک مقصد برتر گردشگری ، غواصی در مناطق خاص ، ارتقای پیشنهادات و توسعه تجارب جدید ، انجام دهد. علاوه بر این ، انتظار می رود پروژه های بزرگ استراتژیک مانند استراحتگاه های لوکس ، تفرجگاه ها در تمام شهرهای بزرگ ساحلی و استراحتگاه های جدید کازینو یکپارچه این صنعت پر رونق را بیش از پیش تقویت کنند.

مشاور املاک

به عنوان سرمایه گذاری یا به عنوان خانه دوم ، خرید ملک در قبرس همیشه یک انتخاب محبوب در میان سرمایه گذاران خارجی بوده است.

ترکیبی از کیفیت بالا زندگی ، تابش آفتاب در طول سال و زیبایی های طبیعی ، سهولت انجام کار و مشوق های سرمایه گذاری تجربه جذابی را از نظر زندگی و تجارت به سرمایه گذاران ارائه می دهند. بخش املاک و مستغلات و ساخت و ساز به عنوان یک ستون بسیار مهم اقتصادی قبرس ، در سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image