مورد علاقه ی خریداران : مرکز خرید دبی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مورد علاقه ی خریداران : مرکز خرید دبی

دبی به مراکز خرید آن معروف است. این شهر هر سال با عنوان "بزرگترین مرکز خرید جهان" یا "جذاب ترین فضای خرده فروشی" رقابت می کند ، زیرا مراکز خرید بزرگتر و بهتر در آن ساخته میشود. مارک های جهانی به این کلانشهر خرده فروشی هجوم می آورند و میلیون ها خریدار از خاورمیانه و فراتر از آن به مراکز دیدنی آن می کشند.

مراکز خرید در این شهر با برخی از بهترین مارک های درجه یک ، نام های خیابانی و جاذبه های لوکس خود دیدنی هستند ، . بنابراین ، خواه می خواهید خرید کنید ، فیلم ببینید ، اسکی یاد بگیرید یا به ماجراجویی زیر آب بروید ، دبی شهر شما است.

اطلاعات کلی در مورد مرکز خرید دبی

مرکز خرید دبی ، که ۵.۹ میلیون متر مربع وسعت دارد و بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه دارد ، بهشت ​​خریداران است. این مرکز خرید باشکوه یکی از چشمگیرترین سازه های عمار است و به راحتی می توان فهمید که چرا یک بار قدم به داخل گذاشته اید.

نگاهی اجمالی به آنچه در انتظار شماست بیاندازید

فهرست بیش از ۱۳۰۰ مغازه دبی مال نشان می دهد که این مرکز خرید و سرگرمی برای جلب رضایت همه کسانی که می خواهند سوغاتی ، اقلام دست ساز ، لباس های اصیل عربی و غیره بخرند ارائه میدهد. بازدیدکنندگان می توانند از یک فروشگاه فرانسوی Galeries Lafayette ، مارک اسباب بازی انگلیسی Hamleys و American Bloomingdale's کالا بخرند.

یک وعده غذایی عالی داشته باشید

حدود ۲۰۰ غذاخوری ، کافه ، فست فودها و رستوران های اختصاصی در سراسر مرکز خرید و سرگرمی واقع شده اند. طرفداران غذاهای آمریکایی و انگلیسی ، غذاهای فرانسوی و ایتالیایی ، غذاهای ژاپنی و چینی ، غذاهای هندی و ملی خاورمیانه ، و همچنین پیروان یک رژیم غذایی سالم و صنعتگران ، می توانند یک غذای لذیذ سریع بخورند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image