مراحل اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری در قبرس

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مراحل اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری در قبرس

بهشتی روی زمین در وسط دریای مدیترانه، قبرس مطمئنا مکانی برای زندگی آرام است. مملو از بهترین ویژگی های مختلف، می توانید در زندگی جدید خود در قبرس همانطور که دوست دارید زندگی کنید. Trem Global با ارائه تمام جزئیاتی که می دانید قبل از اینکه قدمی مصمم تر به زندگی جدید خود داشته باشید، اینجاست تا تمام مشکلات احتمالی شما را حل کند.

تقریباً همه آرزو دارند در وسط جزیره ای زیبا زندگی کنند که در تمام آن مناظر دریا پوشیده شده باشد و در کنار خانواده خود در آسایش باشند. همانطور که گاهی اوقات ثابت می شود که زندگی در یک جزیره چالش برانگیز است، پروژه های املاک و مستغلات که به شما پیشنهاد می کنیم تمام نیازهای یک زندگی را برای شما فراهم می کند.

راه های زیادی برای اقامت و زندگی شاد در کنار خانواده در قبرس وجود دارد، اما راحت ترین و مفیدترین آنها "ویزای طلایی قبرس" است. گلدن ویزای قبرس، نوعی از ویزا است که فرصت شهروندی را نیز می دهد، و بسیار ارزشمند است. بدون هیچ مقدمه ای، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به آنچه برای دریافت این ویزا نیاز دارید بیاندازیم.

شرایط اخذ شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری

اگرچه ممکن است به دست آوردن به نظر چنین شهروندی پیچیده و سخت باشد، اما با آخرین قانون های ثبت شده بسیار راحت تر شده است. تنها با مجموعه ای از اسناد و مقدار مناسبی از سرمایه گذاری، می توانید شهروند قبرس شوید. این الزامات عبارتند از:

یک ملک به ارزش حداقل ۲ میلیون یورو بخرید، چه یک ملک یا چند ملک با ارزش کل ۲ میلیون یورو. (اگر می‌خواهید والدین خود یا همسرتان را نیز شامل شود، باید ۵۰۰.۰۰۰ یورو بیشتر سرمایه‌ گذاری کنید.)

شما باید ۱۰۰.۰۰۰ یورو به صندوق تحقیق و توسعه دولت قبرس و ۱۰۰.۰۰۰ یورو نیز به سازمان توسعه زمین قبرس کمک کنید.

دارای عدم سوء پیشینه و گذشته غیر مرتبط با هیچ نوع فعالیت مجرمانه باشید

قبل از درخواست برای ویزای طلایی، سرمایه گذاری را باید انجام داده باشید

شما باید پول سرمایه گذاری را از خارج از کشور وارد کنید، نه از داخل کشور قبرس

داشتن کلیه مدارک لازم برای یک درخواست معتبر مانند: مدارک موجود و قانونی، وضعیت تأهل، عدم سوء پیشینه ، اسناد خرید ملک، کارت شناسایی معتبر، گذرنامه و مواردی از این قبیل.

اگر می خواهید شهروند قبرس شوید اینها همه الزاماتی است که باید انجام دهید. دیگر به هیچ چیزی مانند آزمون مهارت زبان مثل سایر کشورهای اروپایی نیاز ندارید، اکنون این شانس را دارید که شهروند اتحادیه اروپا نیز شوید.به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا، همه ی شهروندان قبرس نیز شهروند اتحادیه اروپا محسوب می شوند. با فرصت‌های بی‌شماری و زندگی باکیفیتی که قبرس برای شما ارائه می‌کند، مطمئناً مکانی ارزشمند برای زندگی است. اگر می‌خواهید زندگی رویایی خود را داشته باشید، زمان را تلف نکنید و با ما در Trem Global تماس بگیرید.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile