مرکز فناوری خاورمیانه: دبی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

در میان آفریقا و آسیا ، امارات متحده عربی در مرکز یک نوسان جهانی قرار دارد. امارات از طریق تجارت و سرمایه گذاری بین دو قاره در یک نظم جدید بین المللی نقش حیاتی دارد.

امارات متحده عربی طی ۵۰ سال گذشته به این گروه از مراکز تجاری جهانی پیوسته است. امارات متحده عربی در طول این پنج دهه کارهایی بیش از ساخت برج ها انجام داده است. سه عامل موفقیت به عنوان حمل و نقل ، تجارت و جهانگردی تولید کرده است: سه نوع Ts تنوع اقتصادی.

دبی در حال پیشرفت به عنوان یک مرکز فناوری است

دبی به عنوان یکی از پنج کلانشهر جهان که سریعاً در حال رشد است ، محل ورود به آسیا ، خاورمیانه و بازارهای بزرگ در حال توسعه آفریقاست. مالیات پایین ، آن را به گزینه ای ایده آل برای افراد تجار تبدیل کرده و این شهر به عنوان یک نقطه فن آوری در خاورمیانه در نظر گرفته شده است.

سرمایه گذاری های فناوری به هیچ وجه محدود به آژانس ها و مقامات دولتی نیست - مارک های چند ملیتی و شرکای بسیاری از شرکت های پیشرو فناوری در جهان آنها را می گیرند. چشم انداز شهر به طور کامل از Google ، Twitter ، Facebook ، LinkedIn ، Cisco ، TATA ، HP ، Logica ، Oracle و دیگر مراکز فناوری گرفته شده است.

زمان مناسبی برای رفتن به دبی است زیرا احتمال بسیاری وجود دارد که به سرعت کار خود را دنبال کرده و یک تجربه بین المللی بی نظیر کسب کنید. می توانید از حقوق بدون مالیات استفاده کرده و فرصت بازنشستگی دریافت کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image