مرفه ترین محله های دبی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

دبی که محبوب ترین در میان هفت امارت است، ایالتی است که در آن می توانید تجمل را در بهترین حالت خود ببینید. دبی با خطوط افق باشکوه، معماری نمادین و خط ساحلی زیبا، شهری خیره کننده است. وقتی در شهر هستید و در حالی که مجلل‌ترین ساختمان‌ها، هتل‌ها، مراکز فروش، استراحتگاه‌های دنیا را تماشا می‌کنید، شکوه شهر شما را به سمت خود جذب می‌کند. اگر می‌خواهید در مجلل‌ترین محله‌های دبی زندگی کنید، ما به عنوان Trem Global می‌توانیم در تمام مراحل با شما مشورت کنیم. با این حال، ما در مورد ثروتمندترین محله های دبی به شما خواهیم گفت.

جزیره نخل جمیرا

فقط نگاه کردن به جذابیت نهایی جزیره کافی است تا عاشق آن شوید. بیشتر به خاطر هتل‌های مجلل، برج‌های آپارتمانی مجلل، و رستوران‌های سطح‌بالا بین‌المللی معروف است، و جامعه این مکان فقط به سبک زندگی رنگارنگ آن می‌افزاید. فعالیت های متعددی در آنجا وجود دارد. از شنا در پارک آبی Aquaventure گرفته تا پیاده‌روی در Palm Jumeirah Boardwalk یا هر چیزی که می‌توانید رویای آن را داشته باشید.

تپه های امارات

امارات هیلز با داشتن تعدادی از ثروتمندترین مهاجران سابق، مکانی است که سرمایه گذاران و خریداران بیشتر می خواهند در آن زندگی کنند. خانه‌های مرمری که در میان زمین گلف سبز و زیبا قرار گرفته‌اند، از ویژگی‌های برجسته این محله است. بنابراین، اگر به دنبال تجمل هستید، باید این منطقه را بررسی کنید.

دبی مارینا

دبی مارینا با ساحلی 1.7 کیلومتری، اسکله ای مملو از قایق های تفریحی مجلل و آسمان خراش های بلند و آینده نگر هرگز خیره کننده نیست. این بزرگترین مارینا ساخته دست بشر و یکی از پربازدیدترین مکان های دبی است. دبی مارینا با پنت هاوس های سفارشی، آپارتمان های خصوصی و سایر تجربیات سبک زندگی مجلل، تبدیل به یکی از محبوب ترین مقاصد برای افرادی شده است که به دنبال تعطیلات ممتاز در دبی هستند.

مرکز شهر دبی

مرکز شهر دبی، که به عنوان "مرکز اکنون" نیز شناخته می شود، نیازی به معرفی ندارد زیرا برای خود صحبت می کند. همچنین بزرگترین بناهای تاریخی شهر از جمله برج خلیفه، دبی مال و فواره دبی در این شهر قرار دارد. این یک پروژه توسعه جامع 500 هکتاری با دارایی های در سطح جهانی، از جمله بخش های تجاری، مسکونی، هتل، سرگرمی، خرده فروشی و اوقات فراغت است. این محله همچنان گران ترین محله برای اجاره است و میانگین نرخ آن 117 درهم در هر فوت مربع است.

املاک گلف جمیرا

املاک گلف جمیرا یکی دیگر از مناطق مسکونی لوکس دبی با مناطق سرسبز بیشتر و سبک زندگی وسیع است. حدود 15 نوع متمایز جایگزین مسکن در این منطقه وجود دارد. هر یک از این اقامتگاه ها مجموعه ای از امکانات و خدمات منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. زمین‌های گلف و حوض‌های موج‌دار ممکن است از یک آپارتمان، ویلا یا عمارت دیده شوند. علاوه بر این، هر یک از این زمین های گلف توسط بازیکن افسانه ای گلف، گرگ نورمن طراحی شده است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image