پروژه مسکونی « The Ritz-Carlton» در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

در این پروژه تمام خدمات و امکانات درجه یک و منحصر به فرد است. این برند صرف نظر از موقعیت مکانی، همواره خدمات درجه یک و فراتر از لوکس در پروژه های خود به مهمانان و ساکنان ارائه می دهد. پروژه مسکونی « The Ritz-Carlton » با طراحی خاص و خدمات لوکس ویژه، سبک جدیدی را ارائه داده و  تحسین همگان را در استانبول برمی انگیزد. تمام خدمات انحصاری که برند «Ritz-Carlton» ارائه می دهد در پروژه مسکونی  The Ritz-Carlton استانبول در نظر گرفته شده است. هر جزئیات این پروژه جذاب و باشکوه معنا و ویژگی خاصی دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا با هم  به جزئیات و امتیازات زندگی در پروژه مسکونی «The Ritz-Carlton» استانبول بپردازیم.

موقعیت و مزایای پروژه مسکونی «The Ritz-Carlton» استانبول

یکی از اولویت هایی که The Ritz-Carlton به آن اهمیت می دهد، مکان پروژه است. Ritz-Carlton با داشتن پروژه های معتبر در نقاط مختلف جهان، همواره مرکزی ترین و انحصاری ترین مکان را ترجیح می دهد. در استانبول، این مکان بدون شک نیشانتاشی است. نیشانتاشی یکی از مناطق با ارزش در ترکیه و حتی جهان است. نیشانتاشی به همان اندازه منطقه ای ارزشمند برای استانبول است که خیابان پنجم در نیویورک. به همین دلیل و با در نظر گیری ارزش منطقه،  Ritz-Carlton  پروژه ای را با دقت طراحی کرده است که به بهترین وجه ارائه دهنده فضای نیشانتاشی در قلب استانبول با کوچکترین جزئیات باشد.

بهتر است بدانید که زندگی در Nişantaşı مزایای بسیاری دارد. نیشانتاشی یکی از مرکزی ترین و منحصر به فرد ترین محله های استانبول بوده و به سایر مناطق مهم تجاری و تاریخی استانبول بسیار نزدیک است. این منطقه سال هاست که به مرکز ثروت، ظرافت و تجمل در استانبول تبدیل شده است. در این منطقه می توان فضای متفاوتی را به لطف معماری زیبا و خیابان های منحصر به فرد آن احساس کرد. نیشانتاشی خانه برندهای معروف دنیا، بهترین رستوران های شهر و هتل های لوکس پنج ستاره است. هر خیابان از Nişantaşı دارای معماری زیبا و منحصر به فرد است. معروف ترین و با ارزش ترین خیابان های Nişantaşı عبارتند از: «Abdi İpekçi، Teşvikiye، Vali Konağı ». پروژه مسکونی «The Ritz-Carlton» با ساختار باشکوه و تحسین برانگیز خود در خیابان «Vali Konağı»، واقع شده است.

شرکت در مراسم فرهنگی، هنری، خرید، سرگرمی و انواع دیگر فعالیت های متنوع در Nişantaşı امکان پذیر است. Nişantaşı منطقه ای است که در آن فستیوال های معروف خرید، نمایش مد و فعالیت های خیابانی برگزار می شود. علاوه بر این، به لطف سرسبزی بی پایان پارک دموکراسی ماکا، می توان زمانی را در شهر با طبیعت سپری کرد. Nişantaşı  مکان تجربه یک زندگی با کیفیت، مجلل و راحت است. Ritz-Carlton با درک ارزش و اهمیت نیشانتاشی، فضای زندگی فراتر از رویاها و تجمل را در این منطقه ویژه استانبول ساخته است.

آپارتمان های خاص «Ritz Carlton Residence»، استانبول

آپارتمان های این مجموعه که در یکی از ممتازترین مناطق استانبول واقع شده اند، بسیار خاص و ویژه هستند. زمانی که اولین قدم خود را به این مجموعه منحصر به فرد می گذارید، با تجربه ای متفاوت از سبک زندگی در استانبول روبه خواهید شد.

حس تجمل و آسایش در هنگام  ورود به این مجموعه همواره به ساکنین و میهمانان القا می شود. راهر ها در این مجموعه با یک فرش نرم پوشیده شده است تا حس یک هتل پنج ستاره را در آن ایجاد کند. همچنین دیوارها با پارچه جیر اصل با کیفیت ممتاز پوشانده شده است. ارتفاع سقف آپارتمان ها بلند است تا فضایی جادار و حس راحتی بیشتری را ارائه کند. هر آپارتمان دارای لوازم خانگی از جمله هود، اجاق گاز، مایکروفر و یخچال از بهترین برندهای دنیا است. حمام ها به طور کامل از سنگ مرمر با کیفیت بالا ساخته شده اند. نکته مهم برای The Ritz-Carlton فقط نشان دادن تجمل نیست، بلکه لمس تجمل و کیفیت است. بنابراین، آپارتمان ها همه از بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته شده اند. علاوه بر این، آپارتمان ها همه مجهز به سیستم خانه هوشمند هستند.

در پروژه مسکونی «The Ritz-Carlton» استانبول، 31 تیپ آپارتمان وجود دارد. این ساختمان از 22 طبقه و 121 واحد با گزینه های 1 تا 4 خوابه تشکیل شده است. علاوه بر این، انواع مختلف آپارتمان، شامل واحد های دوبلکس داری باغچه و پنت هاوس، در «Ritz Carlton Residence»، موجود است. همچنین هر آپارتمان دارای منظره های منحصر به فرد متفاوتی است. برخی از آپارتمان ها چشم انداز خیره کننده ای از شهر استانبول دارند و سایر آپارتمان ها چشم اندازی به تنگه بسفر و شهر دارند.

خدمات ممتاز ارائه شده در پروژه مسکونی «Ritz Carlton Residence» استانبول

با انتخاب زندگی در مجموعه «Ritz Carlton Residence» می توان هر روز و هر لحظه را به سبک آسایش یک هتل تجربه کرد. آسایشی که امکانات ویژه و خدمات منحصر به فرد مختص شما فراهم می کند. درست است، زندگی در این مجموعه هر روز احساس خاص بودن و تجربه ای متفاوت را به شما ارائه خواهد کرد.

دربان خصوصی

خدمات دربان در پروژه مسکونی «Ritz Carlton Residence» استانبول، شخصی است. این سرویس برای تسهیل زندگی شخصی و حرفه ای ساکنین ارائه می شود. خدمات انحصاری دربان به صورت 24 ساعته برای هر مشکل یا نیازی که افراد در ذهن دارند ارائه می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image