نکاتی برای سرمایه گذاری در آپارتمان

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

نکاتی برای سرمایه گذاری در آپارتمان

برای معاملات تجاری در ترکیه و خارج از کشور، سرمایه گذاران خارجی به طور کلی دریافت مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک را نسبت به اقامت توریستی و سکونت در واحد های اجاره ای را سودمندتر می دانند. به لطف قیمت های مناسب خرید ملک یا سرمایه‌گذاری‌هایی که شهروندی را ارائه می‌کنند، این امکان برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می شود تا هم منطقه آسایش خود را در ترکیه ایجاد ‌کنند و هم منطقه جدیدی را به مناطق تجاری خود اضافه می‌کنند. توسعه و تغییر شهرها همیشه نیاز به مسکن را ضروری می کند. با افزایش جمعیت، نیاز به سرپناه به اوج خود می رسد. بر اساس داده های سال 2021، سرمایه گذاری در املاک 4.2 درصد افزایش یافته است. سرمایه‌گذاری در آپارتمان‌های نزدیک مراکز خرید، کافه و رستوران ها و مراکز تفریحی بازدهی عالی را به همراه دارد. با توجه به این اطلاعات، خرید آپارتمان در محیط های فعال و مکان های مرکزی گام مهمی برای کسب سود است.

خرید آپارتمان در ترکیه

در حالی که استانبول بیشترین بازدهی را در منطقه مرمره دارد، ازمیر و مانیسا از جمله مکان‌هایی هستند که بیشترین سرمایه‌گذاری در آپارتمان‌ها در منطقه دریای اژه در آن انجام می‌شود. آنکارا در آناتولی مرکزی، ترابزون در دریای سیاه، آنتالیا و موغلا در مدیترانه محبوب هستند.

هنگام انتخاب آپارتمان، توجه به جزئیات زیر مهم است:

متراژ بنا،

نمای بیرونی،

تعداد اتاق و حمام،

آفتاب می گیرد یا نه،

محله ای که در آن قرار دارد.

به همین دلیل، ارزیابی دقیق امکانات شهری به هنگام انتخاب واحد مورد نطر را نباید فراموش کرد.

مزایای یک سرمایه گذاری برنامه ریزی شده

هر چیزی که برای آن برنامه ریزی شود موفقیت را به همراه دارد. در مورد سرمایه گذاری و همچنین برای هر موضوع دیگری نیز این امر صدق می کند. شما می توانید با خیال راحت ترم گلوبال را برای خرید یک آپارتمان مطابق با خواسته خود انتخاب کنید. شما می توانید در مورد مراحل خرید آپارتمان اطلاعات کسب کنید، با زاهنمایی مشاوران متخصص بهترین گزینه های ملکی مطابق با نیاز و اهداف خود را پیدا کنید و خرید مطمئنی داشته باشید. به یاد داشته باشید، شما شایسته دریافت خدمات از کارشناسانی هستید که برای وقت و خواسته های شما ارزش قائل هستند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image