نکاتی برای سرمایه گذاران خارجی که مایل به خرید ویلا در ترکیه هستند

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید ویلا فراتر از خرید یک ملک است. در کل زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت. این خرید زندگی شما را تغییر می دهد و بر لذت شما می افزاید. بر خلاف آپارتمان ها، شما هرگز مجبور نخواهید بود با سر و صدای همسایگان دست و پنجه نرم کنید. ویلاها ارائه دهنده یک سبک زندگی مجلل و بزرگ با حریم خصوصی بی نظیر هستند. به همین دلیل است که انتخاب ویلا ممکن است دشوار باشد. با این حال، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین ملک را برای خود و تجربه لذت بخش زندگی یک زندگی آرام انتخاب کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام جستجوی ویلا در نظر بگیرید.

بهترین مکان را برای خود انتخاب کنید

ترکیه مملو از مکان‌های خیره‌کننده است، با این حال، توصیه خوبی است که ابتدا با مشاور خود مشورت کنید، زیرا نمی‌خواهید به جایی برسید که در آن ناراضی هستید. به عنوان مثال، اگر می خواهید در شهری زندگی کنید که هرگز نمی خوابد، استانبول برای شما مناسب است. قبل از خرید ویلا تحقیق کنید.

هنگام خرید ویلا

هنگام بررسی ملک احتمالی، اطمینان حاصل کنید که ویلا دارای سند مالکیت است و مالک قبلی قبوض آب، گاز طبیعی، تلفن و برق را پرداخت کرده است. همچنین بررسی کنید که آیا آپارتمان در برابر زلزله مقاوم است یا خیر. قبل از خرید ویلا هرگز نباید این قسمت را نادیده بگیرید. شما می توانید از نمونه کارها ما در وب سایت ما انتخاب کنید. همراه با ترم گلوبال هرگز مجبور نخواهید بود از آنچه که خواستار آن هستید، دست بکشید. مجتمع های ویلایی ما به گونه ای عالی طراحی شده اند تا بهترین تجربه زندگی را با قیمت های مقرون به صرفه به شما ارائه دهند.

بوروکراسی اداری

هنگامی که در مورد یک ملک تصمیم گرفتید، وقت آن است که با فرایند اداری و مسائل مرتبط با آن روبرو شوید، که گاهی اوقات مقابله با آن دشوار است. برای آگاهی از این موارد به صفحه مشاوره وزارت امور خارجه جمهوری ترکیه مراجعه کنید. با این حال، توصیه می شود به دنبال راهنمایی حقوقی آگاه باشید تا در موقعیت های سختی قرار نگیرید.

مشاور سرمایه گذاری مورد اعتماد شما

ما به عنوان  ترم گلوبال، با آگاهی از آخرین روندها در بازار املاک و مستغلات شما را در یافتن مناسب ترین گزینه متناسب با خواسته ونیازتان راهنمایی خواهیم کرد. فقط گافی است به ما بگویید که خانه ایده آل شما چگونه به نظر می رسد؟ چه زمانی قصد مهاجرت به آنجا را دارید؟ چقدر حاضرید برای هزینه های تعمیر و نگهداری هزینه کنید؟ استانبول را ترجیح می دهید یا ازمیر؟ ما در هر شهر متخصصانی داریم که می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. مطمئن نیستید کدام راه حل برای شرکت شما بهترین است؟ با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید و ما به شما در اتخاذ بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری کمک خواهیم کرد. همین حالا از طریق شماره 7575 271 212 0090 با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image