برترین املاک لوکس در آنتالیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

احساس لذت بخش  قدم زدن روی شن‌ها، نسیم ملایم مدیترانه، و پرتوهای زیبای آفتاب که هر زیبایی را دوچندان می‌کند، عناصر اصلی آنتالیا هستند. این شهر ساحلی واقع در ترکیه یکی از مقاصد برتر تعطیلات هم برای مردم محلی و هم برای گردشگران بوده است. آنتالیا به دلیل آب و هوای گرم، سبک زندگی مانند تعطیلات و زیبایی مسحورکننده، برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در املاک و یا نقل مکان هستند نیز به گزینه ای محبوب تبدیل شده است.

بازار املاک در آنتالیا با ارائه بازده پرسود به سرمایه گذاران و افزایش ارزش ملک، در حال رونق است. با افزایش تقاضای خارجی برای مسکن در آنتالیا، پروژه های جدید ملکی در این شهر در حال ساخت هستند که برای سرمایه گذاران جدید فرصت های بی نظیری را فراهم می کند. در این مقاله برترین پروژه های لوکس آنتالیا را برای کسانی که به دنبال یک سبک زندگی مجلل و راحت در یکی از محبوب ترین مقاصد ترکیه هستند، آورده ایم.

River Planet 

پروژه «River Planet» که در زمینی به مساحت 12500 متر مربع در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است، یک پروژه انحصاری متشکل از ویلاهای 4 خوابه بوده که با موقعیت منحصر به فرد خود به ساکنان اجازه می دهد تا از زندگی آرام دور از هرج و مرج شهر لذت ببرند و در عین حال به تمام فرصت هایی که شهر ارائه می دهد نیز نزدیک باشند.

ویلاهای پروژه «River Planet» با حیاط خصوصی 400 متر مربعی و استخر اختصاصی خود زندگی راحت و مجللی را برای ساکنان فراهم می کند  تاشما و خانواده تان در کنار هم وقت بگذرانید و از روز خود لذت ببرید. این پروژه همچنین دارای یک پارکینگ، فضای سبز، و آلاچیق برای جمع های دوستانه است. در این پروژه شما تنها 3 کیلومتر با ساحل فاصله دارید و می توانید با دسترسی آسان از دریایی شفاف لذت ببرید.

ویلاهای ممتاز مدیترانه ای

مجموعه «Mediterranean Premium Villas» با ارائه ویلاهای مجلل واقع در آلانیا به حق برازنده نام خود است. این پروژه که در مجموع از 9 ویلا تشکیل شده، سه نوع مختلف ویلا را ارائه می دهد که برای هر سبک زندگی مناسب است. با توجه به اینکه پروژه تنها 600 متر با ساحل فاصله دارد، نسیمی که از دریا می آید را در داخل خانه خود احساس خواهید کرد و هر روز مانند تعطیلات در یک هتل 5 ستاره خواهید بود. از زندگی در این ویلاهای که ارائه دهنده مفهومی از راحتی و لاکچری، باغ های خصوصی و استخرهای شنا برای تمام اعضای خانواده شما هستند لذت را خواهید برد.

Planet 17 Villas

ویلاهای «Planet 17» یک پروژه انحصاری واقع در کنیالتی، آنتالیا است. این پروژه با ویلاهای دوقلو در یک مجموعه انحصاری، دارای سونا، حمام ترکی، پارکینگ برای دو خودرو و همچنین یک استخر در هر ویلا است. ویلاهای Planet 17 سبک زندگی کاملاً جدیدی را ارائه کرده که در آن می توانید از آرامش طبیعت به دور از هرج و مرج شهر، لذت ببرید. در این پروژه شما یک زندگی منحصر به فرد را با فضاهای مدرن و طراحی شده به سبک خاص، تجربه خواهید کرد.

Sunset Villas

مجموعه «Sunset Villas» واقع در منطقه آلانیا آنتالیا درها را به روی زندگی جدیدی پر از آرامش و زرق و برق می گشاید. این پروژه در زمینی به مساحت 2.502 متر مربع ساخته شده و در مجموع از پنج ویلا تشکیل شده است. هر کدام از این ویلاهای مدرن و مجلل 216 متر مربع زیربنا داشته و دارای 3 اتاق خواب هستند. با یک استخر خصوصی و حیاط سرسبز، هر لحظه ای که در این پروژه سپری می شود مطمئنا احساس خاصی را در شما ایجاد می کند. مجموعه «Sunset Villas» تنها 1.5 کیلومتر با ساحل فاصله دارد و می توانید روز خود را به تعطیلات تبدیل کنید و از تماشای غروب آفتاب لذت ببرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image