قیمت املاک در آنتالیا چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

یکی از شهرهای ارزشمند ترکیه، آنتالیا، در منطقه مدیترانه واقع شده است. این شهر با آب و هوای معتدلش از جمله شهر هایی است که افراد زیادی مایل به زندگی در آن هستند. این شهر پر جنب و جوش به خصوص در فصل تابستان نیز توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. می توان گفت که این شهر با دریای آبی، جاده های ساحلی و تسهیلات توسعه یافته شهری به خصوص در زمینه گردشگری، انتخابی عالی برای سرمایه گذاری است. اما باید دقت داشته باشید تصمیم به خرید خانه به تنهایی کافی نیست. نکته مهم این است که انتخاب هایی را انجام دهید که مقرون به صرفه هستند و بازده بالایی دارند. و اما بیایید ببینیم قیمت خانه در آنتالیا که با زیبایی و فرصت هایش هر کی مسحور آن می شود چقدر است؟

طبق آمار منتشر شده در وب سایت « Endeksa » که دارای یک سیستم بسیار گسترده تجزیه و تحلیل قیمت مسکن است، داده حاکی از افزایش ارزش خانه های آنتالیا طی ماه های گذشته سال 2022 است. طبق همیت آمار میانگین قیمت خانه های آنتالیا برای فروش 709587 لیر ترکیه محاسبه شده است. علاوه بر این، این واقعیت که میانگین ارزش قیمت نسبت به فوریه 2021 در حدود 132 درصد افزایش یافته است، نشان می دهد که آنتالیا شهری است که ارزش آن در حال افزایش است.

شهرهایی با ارزش فزاینده

تعیین مکان مناسب و همچنین مشخص کردن هدف سرمایه گذاری در آنتالیا بسیار مهم است. اگرچه سودآورترین مناطق آنتالیا در طول فصل تابستان، کاش و آلانیا در نظر گرفته می شوند، توسعه در ارزش مناطق در بخش های داخلی توجه روزافزونی را به خود جلب می کند. ارزش نواحی مرکزی‌تر با فرصت‌های شغلی بالاتر، به‌جای مناطق گردشگری که نام‌شان به کرات شنیده می‌شود، بیش از پیش افزایش یافته است. به طور مثال کنییالتی بازدهی سودآورتری را ارائه می دهد، به ویژه برای افرادی که می خواهند مکان مرکزی تری داشته باشند. علاوه بر این، مناطقی مانند آکسو و دمره هم از نظر زیبایی و هم از نظر اجاره برای خانواده ها در لیست مناطق درخشان قرار گرفتند. این واقعیت که هر خیابان آنتالیا به یک ساحل منتهی می شود هم کسانی که می خواهند در این شهر زیبا اقامت داشته باشند یا به دنبال اجاره ملک هستند را به خود جذب می کند.

از متخصصان مورد اعتماد و خبره در بخش سرمایه گذاری یاری بگیرید

زمان استهلاک ملک در آنتالیا 18 سال است و این امر به سرمایه گذاران نوید سود دهی بلند مدت ارائه می دهد. در این شهر که دائماً پویا است، پروژه‌های جدید و اقامتگاه‌های رو به رشد زیادی از نظر عملکرد وجود دارد. وقتی نوبت به خرید ملک می‌رسد، پس از جمع‌آوری اطلاعات و قیمت، کسب راهنمایی از یک متخصص همیشه راه سرمایه گذاری را آسان‌تر می کند. به عنوان بخشی از خانواده Trem Global، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که سرمایه گذاری شما یکی از بهترین سرمایه گذاری های ممکن در املاک خواهد بود. ما گزینه های مناسبی را در هر مکانی که دوست دارید، با ویژگی هایی که می خواهید در اختیار شما قرار می دهیم.

Properties
1
Footer Contact Bar Image