چگونه در انگلستان یک ملک بخریم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

اگرچه بریتانیا هر ساله به عنوان یک بازار بسیار بزرگ توسط سرمایه گذاران دیده می شود، به نظر می رسد که محبوبیت بیشتری به خصوص برای سال 2022 داشته باشد. با توجه به افزایش قدرت اقتصادی، فعالیت های سرمایه گذاری در داخل کشور نیز افزایش یافته است. اگرچه انگلستان یک کشور ترجیحی است، اما اهمیت شهرها غیرقابل انکار است. قبل از سرمایه گذاری باید اهمیت محله را به خوبی درک کرد. علاوه بر بازده ملکی که می خواهید بخرید، مزایایی که عوامل محیطی برای شما فراهم می کند نیز اهمیت دارد. مواردی که در انتخاب شهر باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد را می‌توان به شرح زیر فهرست کرد:

بازگشت املاک و مستغلات

بازده اجاره

جمعیت شهر

مطالعات نوآوری

فرصت های شغلی و فرصت های شغلی

امکانات حمل و نقل

هنگام بررسی منابع پولی خود و قبل از رسیدن به مرحله خرید ملک، باید در نظر داشته باشید که آیا عوامل ذکر شده در بالا در منطقه ای که انتخاب کرده اید مزایایی دارند یا خیر.

مناطق برجسته در املاک و مستغلات

قیمت مسکن در بریتانیا نسبت به این زمان در سال گذشته 10.9 درصد افزایش یافته است و رکورد املاک و مستغلات در هفت سال گذشته را شکسته است. به همین دلیل افزایش قیمت ها توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و اطمینان حاصل می شود که جهت گیری به سمت شهرهای انگلستان است.

با توجه به توسعه مترو، نمایشگاه ها و بسیاری از عوامل دیگر، بیرمنگام همچنان یک ستاره در حال رشد در بخش املاک و مستغلات است. بر اساس پیش‌بینی‌های کارشناسان، انتظار می‌رود افزایش قیمت‌ها تا سال 2025 به میزان 24 درصد افزایش یابد. علاوه بر این، بر اساس برآوردهای تحقیقاتی جمعیت، بازده اجاره در میان بالاترین شهرها به طور قطعی در حال افزایش است.

از نظر اقتصادی، لیدز یکی از شهرهای با سرعت بالا در کشور است و در حال حاضر رقیب بسیاری از شهرهای اروپایی است. این تأثیر زیادی بر فرصت‌های موجود در شهر داشت و از سال 2018 هر سال حدود 10 درصد از کسانی را که لندن را ترک می‌کنند مجذوب خود کرده است.

علاوه بر جذابیت مسحورکننده لندن، تحت تأثیر کسادی بازار قرار گرفته است. شهر جدیدی وجود دارد که تعادلی بین مستاجر و مالک ایجاد می کند و آن براکنل، لندن جدید برای افرادی است که فکر سرمایه گذاری دارند. این شهر جدید طی 20 سال گذشته شاهد افزایش 249 درصدی قیمت بوده است و هنوز هم بازدهی بالاتری تقریباً نصف قیمت متوسط ​​ملک لندن دارد.

اگر می‌خواهید در مورد بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و گزینه های با کیفیت در انگلستان بدانید، با ما تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image