در کدام شهر ترکیه ملک بخریم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

در میان هزاران ملکی که در ترکیه برای فروش هستند جستجو کنید. این کشور سی و ششمین کشور بزرگ جهان است که دارای چشم اندازهای متنوع با آب و هوا و زیرساخت های فراوان است. از یک ویلای ساحلی، یک آپارتمان دنج در یک محله قدیمی، یک پنت هاوس کاملاً جدید یا بازسازی یک خانه قدیمی لذت ببرید.

ترکیه کشوری متنوع است که ممکن است برای نیازهای سرمایه گذاری شما مناسب باشد! سواحل مارماریس و بازارهای شلوغ استانبول، شهر مدیترانه ای آنتالیا، و منطقه وسیع آناتولی، همه چیز متفاوت و مطلوبی را ارائه می دهند. املاک ترکیه این فرصت را برای شما فراهم می کند تا رویاهای خود را محقق کنید یا در سرمایه گذاری بعدی خود مقداری پول به دست آورید.

آنتالیا

آنتالیا مقصدی فوق العاده برای گذراندن تابستان است و همچنین در زمستان بسیار گرم است. آنتالیا شهری با انواع فعالیت های تفریحی از جمله مکان های تاریخی، دیدنی ها و سواحل زیبا است. شما حس زندگی در یک کلان شهر را خواهید داشت در حالی که در یک محیط دنج زندگی می کنید. هیچ کمبودی در موزه، تئاتر، کتابخانه، یا امکانات ورزشی وجود نخواهد داشت. این شهر همه چیز مورد نیاز شما را دارد.

استانبول

استانبول یک کلان شهر بزرگ با 16 میلیون نفر جمعیت است که اروپا و آسیا را به هم متصل می کند. در استانبول، ممکن است هر چهار فصل را در تمام طول سال تجربه کنید. هر چیزی که ممکن است بخواهید را دارد: یک زندگی شبانه شلوغ، فرصت‌های خرید فراوان، مدارس برجسته محلی و خارجی، و البته جاذبه‌ها.

موغلا

توصیه می کنیم به بدروم در موغلا نگاهی بیندازید. بدروم در نتیجه روابطش با هنرمندان و نویسندگان خارجی در دهه 1960 به سرعت به شهری با کلاس بالا تبدیل شد. بدروم به یک جاذبه گردشگری شناخته شده تبدیل شده است. در گذشته کیت ماس، بیل گیتس، نیکول کیدمن و تام هنکس همگی در اینجا دیده شده اند. اگر از هوای گرم لذت می برید، موغلا جایی است که باید بروید!

بورسا

بورسا مقصد ایده آلی برای اسکی بازان است. بورسا فضاهای باز زیادی دارد و یکی از مزایای کلیدی داشتن کوه بسیار نزدیک این است که اگر هوا خیلی گرم شود، می توانید به راحتی برای یک رانندگی کوتاه به ارتفاعی دلپذیر سفر کنید. دمای بورسا اغلب در تابستان به 31 درجه سانتیگراد و در زمستان به 10 درجه سانتیگراد می رسد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image