چرا سرمایه گذاران خارجی ایالات متحده آمریکا را ترجیح می دهند؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا سرمایه گذاران خارجی ایالات متحده آمریکا را ترجیح می دهند؟

اقتصاد جهانی با فراز و نشیب هایی روبرو شده است ، با این وجود این توسعه طی سالهای گذشته لرزش ناپذیر مانده است. در حالی که برخی از کشورها مسیر محکم تری را دنبال می کنند ، برخی دیگر با اصطلاحات تهاجمی تری نسبت به این سیستم اقتصادی عمل می کنند.

ایالات متحده یکی از کشورهایی است که جذب سرمایه گذاری طولانی مدت را به پایان رسانده است حتی اگر آسیب پذیری هایی را نشان دهد.

دلایل ترجیح سرمایه گذاران خارجی در ایالات متحده

ایالات متحده بازارهای مالی گسترده ی کارآمدی دارد که به سرمایه گذاران امکان دسترسی به نقدینگی پول را می دهد. توانایی انتقال مالی عامل مهمی در سرمایه گذاری خارجی است. ایالات متحده هر ساله سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب می کند که هدف اصلی آنها افزایش جریان سرمایه آنها است.

دلیل دیگر جذب سرمایه گذاران خارجی به ایالات متحده خطر کمتری برای از دست دادن بازده است ، به ویژه اگر ایالات متحده ارتباط کمتری با بازار داخلی کشور خود داشته باشد. بازار ایالات متحده به خصوص از کشورهای در حال توسعه ثبات بیشتری دارد. ذکر شده است که سرمایه گذاران کشورهای در حال توسعه سهام بیشتری را به بازار ایالات متحده کمک می کنند.

سرمایه گذاران خارجی همچنین ممکن است ارتباطات شدیدی با ایالات متحده در مورد مکان ، زبان و ارتباطات تجاری داشته باشند. اگر با کشوری که در آن سرمایه گذاری می کنید آشنا باشید ، تمام مراحل کار با سهولت و کارآمدی کامل می شود.

خارجی ها نیز اگر بازده نسبتاً کمتری در بازارهای داخلی خود داشته باشند ، در سهام ایالات متحده سرمایه گذاری می کنند. طبق گفته استاتیستا ، متوسط ​​حق بیمه بازار در ایالات متحده ۵،۶ درصد باقی مانده است ، که نشان می دهد انتظار سرمایه گذار در ازای سرمایه گذاری در ازای ریسکی که در کشور دارند ، بیشتر بوده است.

مزایای سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا

از نظر سرمایه گذاری در املاک ، ایالات متحده مزایای مختلفی از جمله راحت تر شدن اخذ ویزا ، بازگشت نسبتاً زیاد سرمایه در طولانی مدت ، حقوق اعضای خانواده ، نرخ وام های رهنی و سیاست های مالیاتی را ارائه می دهد. همچنین ، شرایط مسکن در کشور بسیار توسعه یافته است.

ایالات متحده یک بازار مصرف سودآور با پتانسیل بالا دارد. مصرف کنندگان مقادیر زیادی را برای خرید محصولات خانگی خرج می کنند و مشتاقانه سعی دارند کالاهای جدید را امتحان کنند. تنوع در بازار مصرف در کشور بیش از آن است که شما حتی تصور کنید. اگرچه این شرایط با یک فضای رقابتی همراه است ، اما قطعاً ارزش این را دارد که خود را به چالش بکشید.

سیستم حقوقی در کشور یکی دیگر از جذابیت های سرمایه گذاران خارجی است. ایالات متحده دارای یک سیستم حقوقی شفاف با حمایت قوی از حقوق مالکیت معنوی است. حقوق شما درباره ایده های نوآورانه شما همچنان ایمن باقی مانده و به شما این امکان را می دهد تا بدون خطر فعالیت ها و نسخه برداری ، تجارت خود را توسعه دهید.

نکته آخر اینکه ، ایالات متحده کارآفرینی را تشویق می کند ، به ویژه در زمینه فناوری. این کشور یک زیستگاه عالی برای استارتاپ ها و مغزهای مشتاق است که آرزوهای خود را در یک مکان حمایتی دنبال کنند ، بدون اینکه سیستم آموزشی مناسب پشت آنها باشد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image