چرا باید در سال 2022 خانه بخرید؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

خرید خانه یک تصمیم مهم و تغییری بزرگ در زندگی است که گاهی اوقات چالش برانگیز می شود. پس از خرید ملک نه تنها باید مالیات و بیمه اموال را به طور منظم پرداخت کنید، بلکه هزینه نگهداری و تعمیرات ممکن است به سرعت افزایش یابد. با این حال، حتی با چنین هزینه‌هایی، باز هم برای خرید خانه دلایل وجود دارد که باید به آن ها دقت کرد.

این احتمال را در نظر بگیرید که خانه شما ممکن است در آینده ارزشی بیشتر از آنچه آن را خریده اید داشته باشد و بتوانید آن را برای کسب سود بیشتر بفروشید. اگر می خواهید در این مسیر بروید، می توانید امکان درآمد غیرفعال آینده را داشته باشید. پرداخت هزینه خانه و زندگی بدون وام مسکن نیز می تواند شما را برای بازنشستگی راحت تأمین کند.

همچنین ترس نداشتن یک خانه برای خود هم می تواند دلیلی دیگر باشد. با خرید ملک، دیگر صاحب خانه خود می شوید و برای برخی افراد ارزش آن بیشتر از پول است.

به طور خلاصه، خرید خانه یک تصمیم بزرگ است، اما دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید آن را در نظر بگیرید. حال بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از این دلایل بیندازیم.

رضایت از داشتن خانه شخصی

برای چندین دهه، خرید خانه به عنوان یک دستاورد مهم زندگی در نظر گرفته شده است. ما نیاز تکاملی به ثبات، اجتماع و همسایگی داریم که همه اینها ممکن است با داشتن خانه تامین شود. در نهایت، داشتن امنیت مالی کافی برای انجام هر کاری که می خواهید با خانه خود انجام دهید، یک عمل مستقل است.

فرآیند خرید خانه، که شامل مواردی مانند دیدن خانه‌های موجود و دریافت پیش‌تایید برای وام است، هیجان و غرور زیادی را برای مردم به ارمغان می‌آورد زیرا منجر به خرید خانه می‌شود.

ایجاد حقوق صاحبان سهام

البته، شادی مهمترین بخش زندگی ما است، اما اگر کمی واقع بین باشیم، امور مالی نقش کلیدی در کیفیت زندگی افراد دارد. سرمایه گذاری در ملک یکی از بهترین جنبه های داشتن خانه است. به جای هدر دادن پول برای اجاره هر ماه، آن را در خانه خود سرمایه گذاری می کنید. هنگامی که تصمیم به فروش خانه دارید، می توانید مقداری از این پول را برای خرید عمده بعدی خود استفاده کنید.

خرید خانه می تواند کلید امنیت مالی شما باشد

اگر دو سال گذشته چیزی به ما آموخت، این است که هیچ چیز را بدیهی در نظر نگیریم. اگرچه ممکن است نگاهی بدبینانه به زندگی به نظر برسد، اما در واقعیت خلاف این است. به هر حال، داشتن یا نداشتن خانه ممکن است برای شما در مواقع بحران موقعیتی برای شما ایجاد کند. بنابراین، مهم است که آینده خود را تضمین کنید، در هر صورت.

حتی اگر شما یک سرمایه گذار حرفه ای نیستید، مهم است که بدانید خرید خانه شما نوعی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. و املاک و مستغلات یکی از مطمئن ترین گزینه های سرمایه گذاری است و بازده بلندمدت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

سرمایه گذاری که در برابر تعییرات زمان مقاومت می کند

تورم واقعیت اقتصادی است. با کاهش ارزش پول، قیمت ها در طول زمان افزایش می یابد. نرخ تورم سالانه متفاوت است. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات همگام با تورم است. اجاره بها و قیمت ملک با افزایش قیمت یک قرص نان افزایش می یابد. هزینه ماهانه پرداخت وام مسکن با نرخ ثابت تنها موردی است که ثابت می ماند. در نتیجه، هزینه مالکیت شما همزمان با درآمد اجاره سالانه شما افزایش نمی یابد. با افزایش هزینه های زندگی به دلیل تورم، جریان نقدینگی شما بهبود می یابد. علاوه بر این، تورم ارزش ملک را افزایش می دهد. ده سال دیگر زمانی که وقت فروش فرا می رسد، ارزش املاک شما بسیار بیشتر از قیمت فعلی خواهد بود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image