چرا در اسپانیا سرمایه گذاری کنید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا در اسپانیا سرمایه گذاری کنید 

اقتصاد اسپانیا پس از پایان بحران اقتصادی که کشورهای اروپایی را تحت تأثیر قرار داده بود ، شروع به بهبود کرد. در چند سال گذشته ، اقتصاد اسپانیا با افزایش بازار اشتغال و افزایش روزافزون شاهد پیشرفت هایی بود. در حال حاضر ، اسپانیا سومین بازار بزرگ سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا است. بنابراین ، اسپانیا یکی از جذاب ترین بازارهای تجاری برای سرمایه گذاران است.

پس از بحران همه گیری کرونا، اسپانیا شروع به ارائه مشوق های مالی برای بخش خصوصی کرد که اعتماد سرمایه گذاران خارجی را افزایش داده است. از نظر قانونی ، اقدامات قانونگذاری باعث شده است که سرمایه گذاری ها در اسپانیا به دومین رتبه دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) و سومین سرمایه گذار بزرگ در اتحادیه اروپا تبدیل شود.

مزایای زیادی برای سرمایه گذاری در اسپانیا وجود دارد ، در میان این مزایا ، ما دلایل اصلی را که هنگام سرمایه گذاری در اسپانیا باید در نظر بگیرید ذکر کرده ایم.

اقتصاد رقابتی

اسپانیا با بیش از ۴۶ میلیون نفر جمعیت ، یکی از بزرگترین مقصد های دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی است. همچنین ، اسپانیا دارای حداقل قوانین محدود کننده برای سرمایه گذاری های خارجی است. اقدامات اسپانیا در مورد بیماری همه گیری ، مانند مشوق های مالی باعث شد که این کشور از همتایان اروپایی خود پیشی بگیرد.

توسعه صنعت گردشگری

صنعت گردشگری در اسپانیا به خوبی توسعه یافته است و منبع درآمد اصلی این کشور است. در سال ۲۰۱۵ ، رکورد جدیدی در تعداد کل گردشگران با ۶۰ میلیون گردشگر به دست آمد.

هزینه های کمتر برای شرکت ها

هزینه های اشتغال در مقایسه با منطقه اروپایی ۲۹٪ کمتر است. همچنین ، ۱۶ درصد کمتر در مقایسه با اتحادیه اروپا است. هزینه کار یک ساعته در اسپانیا ۲۳ یورو و در منطقه یورو ۳۳ اروپایی (به طور متوسط) در ساعت است. علاوه بر این ، هزینه برق کمتر از اقتصادهای مشابه مانند انگلستان است که هزینه برق آن ۵۵ درصد بیشتر از اسپانیا است.

استعداد اسپانیایی

در کشوری با تحصیلات بالا مانند اسپانیا ، مشکلی برای یافتن فرد واجد شرایط برای کار خود نخواهید داشت. همچنین می توانید با هزینه رقابتی تری نسبت به سایر کشورهای بزرگ اروپایی کارمند استخدام کنید.

مالیات و مشوق ها

اسپانیا به ایجاد یارانه و کمک های بلاعوض برای سرمایه گذار ها در این کشور ادامه می دهد. این کشور طرح مشوق ها و معافیت های مالیاتی گسترده ای را برای تشویق نوآوری، مانند فعالیت های RDI ، دانش با کاربرد صنعتی برای مزایای نوآورانه و ایجاد مشاغل ارائه می دهد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image