چرا در ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری کنیم؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا در ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری کنیم؟

ایالات متحده یکی از بهترین اقلیم های سرمایه گذاری در جهان را دارد. ایالات متحده به عنوان یک کشور پیشرفته ، یک فضای رفاهی را ارائه می دهد و با مدیریت پایدار خود سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. به لطف فضای اقتصادی مختلط ، بازار بزرگ و برنامه های سرمایه گذاری ، ایالات متحده سالانه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب می کند. در این مقاله ، ما توضیح دادیم که چرا شما باید در ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری کنید.

بازار مصرف کننده

ایالات متحده با مقدار۲۰ تریلیون دلار بزرگترین بازار مصرف در جهان را ارائه می دهد. هزینه خانوارها در ایالات متحده بیشترین است ، تقریباً یک سوم مصرف جهانی خانوارها را تشکیل می دهد. در همان زمان ، توافق نامه تجارت آزاد با ۲۰ کشور دسترسی صدها میلیون مشتری بیشتر را فراهم می کند.

املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کم خطرترین ، ایمن ترین و پایدارترین سرمایه در بین راه های سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در املاک در ایالات متحده به ویژه به سرمایه گذاران که می خواهند با ارز خارجی درآمد کسب کنند توصیه می شود. این یک ابزار سرمایه گذاری مطمئن برای کسانی است که می خواهند با ارز خوب در یک منطقه معتبر سرمایه گذاری کنند. در ایالات متحده این امکان وجود دارد که سرمایه خود را ثابت نگه دارید و بازدهی ارزی را با آن انجام دهید.

تحقیق و توسعه

ایالات متحده از شناخته شده ترین کشورها در زمینه تحقیق و توسعه است. در این کشور ثبت اختراعات بین المللی بیشتر از سایر کشورها است. نوآوران در اینجا در چارچوب مالکیت ایمنی می شوند. شرکت ها در هر اندازه می توانند با بهره گیری و کمک به یک اکوسیستم پر رونق در ایالات متحده برای نوآوری ، اختراع و الهام ، قدم های محکمی در جهت تبدیل شدن به یک تجارت جهانی بردارند.

محیطی عادلانه و رایگان

با حمایت از یک محیط نظارتی که به ویژه برای راه اندازی مشاغل و کار با یک سیستم مستقر مساعد است ، فرهنگ تجارت ایالات متحده باعث ایجاد تجارت آزاد و رقابت می شود. همه شرکت ها در ایالات متحده با شرایط برابر رقابت می کنند.

نیروی کار

نیروی کار در ایالات متحده آمریکا متنوع ، نوآور و متحرک است. نهادها و سازمانهای ایالات متحده با سازمانهای بخش دولتی و خصوصی همکاری می کنند و برای حفظ رقابت پذیری و آموزش افرادی که می توانند نیازهای اقتصاد مدرن را برآورده کنند ، به این موضوع اهمیت زیادی می دهند.

منابع طبیعی و مواد اولیه

ایالات متحده آمریکا دارای امکانات وسیعی با منابع طبیعی فراوان از جمله نفت و گاز طبیعی است. این مناطق مختلف توسط شبکه گسترده ای از زیرساخت ها و شبکه های حمل و نقل به هم متصل می شوند.

سرمایه

ایالات متحده آمریکا پیشرفته ترین ، نقدینگی ترین ، انعطاف پذیرترین و کارآمدترین بازار مالی در جهان را دارد. طیف گسترده ای از منابع مالی - از بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری گرفته تا کارآفرینان و سرمایه گذاران تازه کار - فرصت های راه اندازی و رشد را فراهم می کند که مزیت قابل توجهی به شرکت های ایالات متحده می دهد.

گرین کارت

سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا یکی از راه های دریافت اجازه اقامت دائم است. برای این کار ویزای EB-5 لازم است. ویزا EB-5 توسط کنگره ایالات متحده در سال ۱۹۹۰ برای سرمایه گذاری ها توسط سرمایه گذاران خارجی برای پیشرفت اقتصاد ایالات متحده صادر شد. تمام سرمایه گذاران شرکت کننده در برنامه سرمایه گذار مهاجر EB-5 می توانند در مشاغل جدیدی که پس از ۲۹ نوامبر ۱۹۹۰ تأسیس شده سرمایه گذاری کنند. اگر سرمایه گذار یک شرکت تجاری را که قبل از ۲۹ نوامبر ۱۹۹۰ تأسیس شده است خریداری کند ، باید تجارت موجود را از نو تغییر دهد. علاوه بر این ، به لطف این سرمایه گذاری ، باید حداقل ۴۰ درصد در خالص دارایی و پرسنل شرکت افزایش یابد. دارندگان EB-5 ویزا هم می توانند در آمریکا سرمایه گذاری کنند و هم می توانند برای گرین کارت اقدام کنند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image