مرکز مالی تجاری استانبول: آینده تجارت بین المللی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول، یکی از مهم ترین شهرهای جهان، اکنون با افتتاح مرکز مالی استانبول به یک نقطه مهم تجارت بین المللی تبدیل شده است. این مرکز، بزرگترین بانک های جهان، سازمان بورس استانبول، بانک مرکزی ترکیه و صدها موسسه مالی مهم را گرد هم می آورد.

مرکز مالی استانبول، با ارزش سرمایه گذاری 65 میلیون لیر، بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز مالی جهان است که زیرساخت های آن به صورت یکپارچه ساخته شده و زمینه اشتغال بیش از 50.000 نفر را فراهم می کند. این مرکز مالی تجاری، در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مراکز بورس اوراق بهادار جهان و یک مرکز جهانی برای بازار های مالی هم راستا با مراکز مالی پیشرو در جهان همچون نیویورک، لندن، هنگ کنگ و توکیو است.

مرکز مالی استانبول که بلندترین ساختمان اروپا را در خود جای داده است، به عنوان یک مرکز تجاری جدید با 21 ساختمان اداری مجهز به تکنولوژی روز، یک مرکز خرید 100.000 متر مربعی، یک هتل 5 ستاره با 325 اتاق برای اقامت طولانی مدت، و یک مرکز کنگره 2100 نفر، به یک مجموعه متمایز تبدیل شده است.

استانبول به عنوان با ارزش ترین منطقه سرمایه گذاری که  روز به روز بر این ارزش افزوده می شود، با افتتاح مرکز مالی تجاری دو قاره را به هم متصل خواهد کرد. با تبدیل شدن مرکز مالی استانبول به یک مرکز تجارت جهانی، بازار املاک این شهر بدون شک افزایش تقاضا چشمگیری را تجربه خواهد کرد و انتظار می رود ارزش املاک افزایش یابد. 50.000 فرصت شغلی مورد انتظار این پروژه نیز تاثیر مثبتی بر اقتصاد شهر خواهد داشت و آن را به مکان جذاب تری برای مشاغل و افراد تبدیل می کند.

اگر می خواهید از فرصت های سرمایه گذاری در استانبول بهره مند شوید، همین امروز با ما تماس بگیرید و سفر سرمایه گذاری خود را با ما آغاز کنید.


 

Properties
1
Footer Contact Bar Image