در ۶۰ روز

  • در ۳ ماه
  • حداقل 400،000 دلار سرمایه گذاری
  • سفر بدون ویزا به ۱۱۵ کشور
  • پروژه های املاک و مستغلات واجد شرایط
  • نرخ تبدیل سرمایه گذاری بالا
Property Listing Hero Image
جستجوی پیشرفته

املاک

دسته بندی ها
شهر ملک
نوع املاک
اتاق خواب
ویژگی املاک

زندگی آسان در قلب شهر

از قرار گرفتن در مجاورت هر چیزی که دوست دارید لذت ببرید! بهترین چیز در مورد زندگی در وسط استانبول دسترسی آسان به محله های شگفت انگیز آن و فرصتی برای رفع سریع نیازهای شما است. به این ترتیب شما به بسیاری از امکانات نزدیک خواهید شد و وقت ارزشمند خود را تلف نمی کنید.

امنیت آپارتمان ها

وقتی در آپارتمان زندگی می کنید همیشه احساس امنیت خواهید کرد. سرویس های امنیتی و ضبط ۲۴ ساعته دوربین امنیت شما را فراهم می کند.

از اجتماعات بزرگ لذت ببرید

داشتن همسایگان با سطوح اجتماعی - اقتصادی مشابه و قرار گرفتن در یک محیط دوستانه یک امتیاز مثبت دارد. زندگی در آپارتمان نوید بخشهای مشترک پرنشاط و زندگی اجتماعی رنگارنگ را برای شما و تمام خانواده شما می دهد.

امکانات برتر

امکانات اجتماعی طراحی شده با فناوری های پیشرفته و امکانات رفاهی که خانه های جداگانه اغلب از آن استفاده نمی کنند ، آپارتمان را به مکان دیگری تبدیل می کند. هنگامی که درآپارتمان زندگی می کنید ، دیگر هرگز برنخواهید گشت.

ما می توانیم با هم پیدا کنیم

اجازه دهید در راه رسیدن به خانه رویایی خود به شما کمک کنیم. در میان بسیاری از آپارتمان هایی که ما به شما ارائه می دهیم ، شکی نیست که رویای خود را خواهید یافت. خواه در آسمان خراش های زیبا با منظره خیره کننده شهر باشید یا آپارتمان هایی با باغ های بزرگ ترجیح دهید ، ترمگلوبال بهترین گزینه ها را به شما ارائه می دهد

لیست املاک ترمگلوبال را در استانبول را کشف کنید

کسانی که دنبال محلی برای خرید خانه در استانبول هستند می توانند آرام بنشینند وراحت باشند زیرا ما آنها را تحت پوشش قرار داده ایم.

* املاک بی شمار برای کشف

* تضمین پیدا کردن آپارتمان ایده آل خود 

* آپارتمان با کیفیت بالا در استانبول

بیشتر
بارگیری نتایج بیشتر

اجازه بدهید ما با شما تماس بگیریم ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید

پاسخ سریع
Phone
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile