آپارتمان جدید خود را در استانبول بیابید

فرصت هایی که تنها یک بار در زندگی اتفاق می افتند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. بهترین گزینه ها را در میان پروژه های ملکی بی شمار در ترکیه پیدا کنید

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

357 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

64 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

20 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

19 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

آپارتمان برای فروش استانبول

بر اساس داده های موسسه آمار ترکیه، در سال 2021، 276 هزار و 223 آپارتمان در استانبول فروخته شده است. استانبول با معماری شهری خود که به صورت افقی و عمودی توسعه می یابد، یکی از شهرهایی است که افراد داخلی و خارجی برای فروش آپارتمان ترجیح می دهند. اگرچه هزاران آپارتمان برای فروش در استانبول وجود دارد، اما سوالات زیادی در ذهن کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند وجود دارد. از کجا باید خانه بخرم؟ آپارتمان دست دوم بخرم یا نو؟ آیا باید در مرکز شهر باشد یا در نزدیک مترو؟ سوالاتی از این دست می توانند ذهن شما را به خود مشغول کنند. قبل از خرید آپارتمان در استانبول، ابتدا باید نیازها و خواسته های خود را مشخص کنید. اگر قصد خرید آپارتمان برای سکونت دارید، می توانید آپارتمانی نزدیک به محل کار، مرکز شهر یا مدرسه خود انتخاب کنید. اگر برای مقاصد سرمایه گذاری خرید می کنید، می توانید در نظر بگیرید که آیا منطقه قابل توسعه می باشد یا به خط مترو نزدیک است؟ هزینه های نگهداری و آپارتمان چقدر است؟

 اگر می خواهید خانه ای امن و دور از مرکز شهر داشته باشید، می توانید به دنبال خانه هایی باشید که در مناطق شمالی شهر است. اگرچه یافتن خانه برای فروش در استانبول دشوار است، اما می توانید نگاهی به پروژه های آژانس های املاک یا ویلاهای آبی Trem Global که در کنار دریاچه بیوک چکمجه و خانه های Alyvia در شیله هستند، بیندازید. در اینجا سوالات و پاسخ های شما در مورد خرید و فروش آپارتمان در استانبول آورده شده است.

آپارتمان برای فروش در استانبول

مشاهده می شود که ساخت و ساز آپارتمان در استانبول از دهه 1950 افزایش یافته است. پس از احداث پل بسفر در سال 1973 و با ادامه صنعتی شدن در استانبول، ساخت و ساز در سراسر استانبول گسترش یافت. در نتیجه سیاست‌های اقتصادی نئولیبرالی اتخاذ شده پس از سال 1980، مشاهده می‌شود که مسکن‌های سفارشی‌شده ظاهر می‌شوند که برای گروه‌های با درآمد متوسط و بالا جذاب هستند. در این دوره به تدریج خانه های بزرگ با خانه های یک خوابه و دو خوابه جایگزین شدند. با برجسته شدن فردگرایی، هر اتاق برای استفاده افراد اختصاص داده شد، در حالی که سالن به عنوان یک منطقه استفاده مشترک باقی ماند.

در سال 1965 ساخت و سازهای انجام شده توسط پیمانکاران توسط TOKI و شهرداری ها در دهه 1980 جایگزین شد. از دهه 1990 گروه های سهام خصوصی وارد بخش ساخت و ساز شدند و شهرک های مسکونی شروع به گسترش گسترده کردند. از دهه 2000 اقامتگاه ها در با ارزش ترین زمین های شهر شروع به رشد کردند. خانه های مسکونی با واحدهای یک خوابه تا شش خوابه در حال مجهز شدن به تکنولوژی بالا هستند. اقامتگاه ها با پشتیبانی از سیستم های هوشمند اتوماسیون ساختمان، انواع خدمات را با راحتی هتل به کاربران خود ارائه می دهند. این آپارتمان ها به دلیل بلند مرتبه بودن، امکان تماشای منظره استانبول را نیز به شما می دهند. این بلوک های مسکونی، که در آن از سیستم های مدرن و صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده می شود، با طرح های معماری خود نیز برجسته می شوند.

خرید آپارتمان در استانبول

با افزایش جمعیت شهر، استانبول شاهد افزایش تعداد آپارتمان های بدون سر و صدا بوده است که به صورت بلوک در سایت قرار دارد. اقامتگاه‌های مجهز به فناوری که در آن تمامی فعالیت‌های خرید، ورزش، پارک‌ها و سرگرمی‌ها انجام می‌شود، بسیاری از افراد داخلی و خارجی را به خود جذب می‌کند.

امروزه اقدامات صرفه جویی در مصرف انرژی و امنیت، علاوه بر امکانات رفاهی و اجتماعی که توسط آپارتمان ها فراهم می شود، پارامتری را برای کسانی که می خواهند خانه بخرند، ایجاد می کند. 

قبل ازهر چیزباید ازعایق کاری آپارتمان ها با مواد عایق حرارتی اطمینان حاصل شود. عایق کاری را می توان در مراحل ساخت آپارتمان یا در آپارتمان دست دوم انجام داد. برای به دست آوردن حداکثر بازده از مواد عایق حرارتی نباید سنگین باشد و باید تعداد طبقات انتقال حرارت کمتر باشد. در ساختمان های جدید از فوم شیشه، فوم فنل، پلی استایرن و تخته های عایق حرارتی پلی استایرن اکسترود شده برای عایق کاری حرارتی استفاده می شود. همچنین عایق باید از مواد قابل اشتعال ساخته نشده باشد و نباید امکان تولید مثل را در اختیار آفات و حشرات قرار دهد. علاوه بر این، باید از مواد منعطف و بادوام انتخاب شود که از ورود آب جلوگیری کند و عایق صدا نیز باشد. مواد ضد آب باید محصولات لاستیکی، اکریلیک و سیلیکونی باشند. پانل ها و اسفنج های پوشیده شده با پارچه آکوستیک برای عایق صدا استفاده می شود.

خانه برای فروش در استانبول

مشاهده می شود که خانه های مجزا در استانبول به طور کلی در مناطق سرسبزتر و ساکت تر هستند. مشخص ترین ویژگی خانه هایی که برای افرادی که می خواهند در زمان های خاصی از سال یا دائماً در آنجا زندگی کنند ترجیح می دهند، داشتن باغ بزرگ است. این خانه ها که با ساختار خود جلب توجه می کنند، معمولا چشم اندازی به دریا و جنگل دارند. به طور کلی، این خانه ها توسط افراد تجاری، خانواده های شلوغ، بازیگران تلویزیون و سینما و ورزشکاران ترجیح داده می شود. شیله یکی از سرسبزترین و آرام‌ترین محله‌های استانبول است، منطقه‌ای که در سال‌های اخیر ساخت پروژه‌های مسکونی در آن افزایش یافته است. مجاورت با دریا و قرار گرفتن در منطقه جنگلی از جمله عوامل جذابیت این منطقه است.

به غیر از شیله، یکی از مناطق ترجیح داده شده در بیوک چکمجه است که به خط متروبوس و فرودگاه نزدیک است اما منظره ای به دریاچه بیوک چکمجه نیز دارد. در حین خرید پروژه های خانه، باید راحتی و ایمنی آنها را بررسی کنید، همچنین اینکه آیا این پروژه توسط یک طرح منطقه بندی ساخته شده است یا نه باید مورد بررسی قرار گیرد. از آنجایی که تغییرات منطقه بندی اغلب در چنین مناطقی انجام نمی شود، خانه هایی که بر خلاف قوانین ساخته شده اند ممکن است در آینده برای شما دردسر ایجاد کنند.

 فهرست املاک Trem Global در استانبول را هم اکنون بررسی کنید  و با ما تماس بگیرید تا بهترین گزینه هارا به شما معرفی کنیم.

. گزینه های متعدد برای بازدید

.تضمین شده برای پیدا کردن آپارتمان ایده آل شما

.آپارتمان با کیفیت بالا در استانبول

.زندگی آسان در مرکز شهر

از نزدیک بودن به هر چیزی که دوست دارید لذت ببرید!

 بهترین چیز در مورد زندگی در وسط استانبول دسترسی آسان به محله های شگفت انگیز آن و فرصتی برای رفع فوری نیازهای خود است. به این ترتیب به بسیاری از امکانات نزدیک می شوید و زمان ارزشمند خود را تلف نمی کنید.

امنیت آپارتمان ها

وقتی در آپارتمان زندگی می کنید همیشه احساس امنیت خواهید کرد. خدمات امنیتی و ضبط 24/7 ساعته دوربین امنیت مورد نیاز شما را فراهم می کند.

از جوامع بزرگ لذت ببرید

داشتن همسایگان با سطوح اجتماعی-اقتصادی مشابه و قرار گرفتن در یک محیط دوستانه مزیت بزرگی دارد. آپارتمان نشینی نوید مناطق مشترک پر جنب و جوش و زندگی اجتماعی رنگارنگ را برای شما و کل خانواده تان می دهد.

امکانات برتر

امکانات رفاهی طراحی شده با فناوری‌های پیشرفته و امکاناتی که خانه‌های ویلایی اغلب ارائه می‌دهند جایگاه زندگی آپارتمان‌نشینی را تغییر نمی‌دهند. آپارتمان نشینی مزیت های خاص خود را دارد.

ما آن را با هم پیدا خواهیم کرد

اجازه دهید در راه رسیدن به خانه رویایی به شما کمک کنیم. در میان بسیاری از آپارتمان‌هایی که به شما ارائه می‌کنیم، بدون شک آپارتمان رویایی خود را خواهید یافت. چه به آسمان‌خراش‌هایی با چشم‌اندازهای خیره‌کننده شهر علاقه داشته باشید یا آپارتمان‌هایی با باغ‌های بزرگ را ترجیح دهید، ترم گلوبال بهترین گزینه‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image