در Trem Global ملک جدید خود را پیدا کنید.

فرصت‌هایی که تنها یک بار در زندگی رخ می دهند، نوید دهنده یک زندگی باشکوه هستند. همراه با Trem Global در میان گزینه های بیشمار ملکی جستجو کنید و فرصت طلایی را از دست ندهید.

جستوجوی ملک بر اساس دسته بندی

آپارتمان ها

152 ویلای فهرست شده
Apartments icon

ویلاها

26 ویلای فهرست شده
villa icon

پنت هاوس

19 ویلای فهرست شده
penthouse icon

تبلیغات بازرگانی

16 ویلای فهرست شده
commercial icon

تمام املاک و مستغلات

دسته بندی ها

شهر ملک

نوع املاک

قیمت

اتاق خواب

ویژگی املاک

برداشتی مدرن از زندگی مجلل

استانبول با موقعیت مکانی نزدیک به دریا، مناطق سبز و ساختار شهری توسعه یافته، شهری بسیار مناسب برای خرید خانه و هم برای زندگی و هم برای سرمایه گذاری است. با افزایش زیرساخت ها و کارهای روبنایی در سال های اخیر، زندگی در استانبول در سراسر شهر گسترش یافته است. به لطف پروژه های بزرگراه مرمره شمالی، پل یاووز سلطان سلیم و فرودگاه استانبول، آپارتمان های لوکس در بیلیکدوزو، آرناووتکوی، چاتالکا و ساریر که در شمال سمت اروپایی قرار دارند، شروع به ساخت کرده اند. بنابراین، آپارتمان های لوکس برای فروش در استانبول تبدیل به یک سرمایه گذاری بسیار جذاب شده است. 

علاوه بر آپارتمان های لوکس، خانه های لوکس در استانبول نیز می تواند برای سرمایه گذاری سودآور باشد. برای خانواده‌های پرجمعیت، می‌توانید خانه‌های بزرگ یا چندطبقه‌ای بخرید که چندین نسل بتوانند در کنار هم زندگی کنند یا از آنها برای تعطیلات در تابستان یا اوقات تعطیل استفاده کنید. بنابراین هنگام انتخاب خانه های لوکس در استانبول چگونه باید اقدام کرد؟ در اینجا راهنمای جامع ما در مورد آپارتمان ها و خانه های لوکس استانبول است که برای شما آماده کرده ایم.

آپارتمان لوکس در استانبول

ایده زندگی در استانبول از طریق سرمایه گذاری در آپارتمانی با امکانات رفاهی و فناوری فراوان می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. در استانبول ممکن است به جای خرید زمینی که بیش از بودجه شما باشد، خرید یک آپارتمان لوکس که تمام نیازهای شما را برآورده می کند، انتخابی منطقی تری است. امروزه آپارتمان های لوکس مدرن با طراحی های نوآورانه و امکاناتی که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد مورد توجه شما قرار می گیرد. تعداد آپارتمان های لوکس برای فروش در استانبول بسیار زیاد است. ما به شما توصیه ها و نکاتی را برای یافتن آپارتمان های متناسب با نیازهای شما ارائه خواهیم کرد.

ویژگی های آپارتمان های لوکس

ابتدا باید دانست چه ویژگی هایی باعث مجلل شدن یک خانه می شود. آپارتمان‌های لوکس ساختمان‌هایی با امکانات اضافی هستند که هدفشان ایجاد آسایش، کیفیت و آرامش بالاتر از حد متوسط برای ساکنانشان است. شما می توانید خانه رویایی لوکس خود را با Trem Global که هدفش را برای ساخت آپارتمان های لوکس مطابق با نیازهای شما قرار داده است، محقق کنید. شما می توانید با بهترین مجموعه آپارتمان های لوکس استانبول همراه با ترم گلوبال زندگی خود را ارتقا دهید.

نگاهی مدرن به زندگی مجلل

لوکس بودن لزوماً مربوط به ویلاهای مجزا در میان باغ های بزرگ نیست. آپارتمان ها جدیدترین املاکی هستند که امروزه در بخش املاک لوکس قرار دارند. املاک قدیمی و قلعه مانند را فراموش کنید و با ظرافت خاص سبک مدرن نگاه کنید. خانه‌های مجلل با باغ‌های بزرگ قبلاً خارج از مرکز شهر بودند، بنابراین معمولاً برای افراد بازنشسته جذاب بودند. امروزه با تغییر شرایط زندگی، پیشرفت‌های تکنولوژیکی و تنوع حمل‌ونقل، شاهد آپارتمان‌های لوکس در مناطق نسبتاً دور به مرکز شهر هستیم. برای بهره مندی از امکانات رفاهی خانه لوکس و مزایایی که شهر به شما ارائه می دهد، چه انتظاری باید داشته باشید؟

 مجموعه گسترده ترم گلوبال در سراسر استانبول

شما لیاقت چیزی کمتر از تناسب کامل را ندارید. فرقی نمی‌کند به دنبال مکانی برای سکونت باشید یا سرمایه‌گذاری برای سود بالا، ترم گلوبال کلیدهای بهترین آپارتمان موجود در بازار استانبول را به شما می‌دهد. ترم گلوبال با پروژه های خود در هر دو طرف آناتولی و اروپایی شهر، مجموعه گسترده ای در سراسر استانبول دارد. این فقط نوید یک زندگی پر زرق و برق را با آپارتمان های لوکس ساخته شده در نزدیکی مدارس، بیمارستان ها، متروها و پارک ها نمی دهد بلکه آپارتمان‌های لوکس دارای کافه‌ها، سالن‌های ورزشی، سونا، زمین‌های بازی کودکان و سازه‌های سرپناه هستند که به شما و خانواده‌تان کمک می‌کنند تا کارهای روزمره خود را سازماندهی کنید.

صاحب بهترین سبک زندگی خود را باشید

مجموعه ترم گلوبال آپارتمان های قابل توجهی را در بهترین آدرس های استانبول پوشش می دهد. وقتی در تراس پنت هاوس خود استراحت می کنید، زندگی بسیار بهتر می شود. برای دید و بازدید با خانواده و عزیزان خود نیازی به ورود به محیط های شلوغ و ترافیک شهر ندارید. شما می توانید اوقات خوشی را با عزیزان خود داشته باشید و هر طور که می خواهید در تراس های تماشایی که توسط Trem Global برای شما طراحی شده است معاشرت کنید. به یاد داشته باشید که داشتن یک آپارتمان لوکس فقط خرید برای پول زیاد نیست. آپارتمان لوکس مکانی است که به تمام نیازهای شما و خانواده شما پاسخ می دهد و کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد.

زندگی شهری به معنای راحتی است

احساس بی حوصلگی می کنید؟ از کافه در نزدیکی خانه خود دیدن کنید. مایل به خرید هستید؟ به نزدیکترین مرکز خرید بروید و نیاز خود را برآورده کنید. آیا احساس بیماری می کنید؟ امیدواریم هرگز به آن نیاز نداشته باشید، اما بیمارستان 5 دقیقه با شما فاصله دارد. نمی توان انکار کرد که زندگی در مرکز شهری مانند استانبول بسیار راحت است. اگر مکانی که در آن زندگی می کنید پاسخگوی نیازهای شما نیست و بار مالی اضافی بر شما تحمیل می کند، آپارتمانی که در آن زندگی می کنید کیفیت زندگی شما را بهبود نمی بخشد. ترم گلوبال در خانه‌های لوکسی که می‌سازد و مکان‌هایی را انتخاب می‌کند که در زمان و هزینه شما در راه رفتن به محل کار و مدرسه و در حین انجام کارهای روزمره‌تان صرفه‌جویی ‌کند.

املاک فقط فروش خانه نیست

به عنوان کارشناسان این حرفه، ما می دانیم که هر خریدار متفاوت است و درک نیازهای املاک آنها، چه بلندمدت و چه کوتاه مدت، به زمان نیاز دارد. ما آماده هستیم تا به مشتریان خدمات رضایت بخشی را که نیاز دارند ارائه دهیم. همچنین نکات ساده ای وجود دارد که می توانیم برای این کار به شما ارائه دهیم:

.آیا آپارتمان لوکس انتخابی شما از نظر حمل و نقل در منطقه مناسبی قرار دارد؟

. آیا آپارتمان لوکس انتخابی شما پاسخگوی نیاز شماست؟

• امکانات رفاهی آپارتمان لوکس چیست؟

• آیا منطقه ای که در آن سرمایه گذاری می کنید قابل توسعه است؟

چرا Trem Global را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید؟

اگر به دنبال استانبولی با امکانات رفاهی باشکوه، فضاهای زیبا و قیمت های رقابتی هستید، Trem Global می تواند شما را در محله مناسب راهنمایی کند. اگر به دنبال آپارتمان های لوکس 1 خوابه، 2 خوابه و 3 خوابه برای فروش در استانبول هستید، Trem Global گزینه های مناسبی برای شما دارد.

بیشتر
1
Footer Contact Bar Image