۱۰ دلیل برای زندگی در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?


مقصد صدها هزار مسافر ، استانبول بسیار بیشتر از یک مرکز جذاب گردشگری است. برخی ممکن است بگویند این شهر با شکوه با وجود آن زیبایی بی نظم است ، اما بزرگترین کلانشهرهای جهان هرگز غیر از این نیستند و اوضاع اغلب غریب به نظر می رسد. بسیاری از افراد اقامت در استانبول را در نظر می گیرند و زندگی رضایت بخشی را در اینجا می گذرانند و این بدون دلیل معتبر نیست. بیایید نگاهی بیندازیم به ده دلیل برای زندگی در استانبول یک به یک و قدردانی از یکی از زیباترین شهرهای جهان.

غذاهای عالی

استانبول که ترکیبی از آسیا و اروپا است ، میزبان تمدن هایی با زمینه های مختلف و با غذاهای مختلف بوده است. غذاهای اینجا به اندازه خود شهر متنوع و به قدری خوشمزه است که مقام اول لیست را به خود اختصاص می دهد. چه یک غذای سریع خیابانی باشد - کباب - چه یک منوی غذاخوری مناسب - یک غذای ماهی تازه از آبهای بسفر - می توان هر نوع غذایی را با هر بودجه ای پیدا کرد. با وجود خارجی های زیادی که در این شهر زندگی می کنند ، غذاهای جهانی همیشه گزینه ای برای کسانی است که دوست دارند غذاهای مختلف را تجربه کنند.


۱۰ دلیل برای زندگی در استانبول image1

۱(هزینه های زندگی مقرون به صرفه

می توانید با قیمت ۶۰۰ دلار خانه ای در اتیلر ، منطقه ای مدرن اجاره کنید. با پایین بودن قیمت اجاره ، به هزینه های دیگر مانند مواد غذایی یا لباس فکر کنید - حتی هزینه زندگی لوکس نیز در استانبول مناسب است. هر کدام از سبک های زندگی را که ترجیح می دهید هزینه زندگی چیزی است که هرگز نگران آن نخواهید بود.

۲ ( کیف

keyif ترجمه شده به عنوان "لذت بردن" ، بخشی جدایی ناپذیر از سبک زندگی ترکی است. صبحانه های معروف و خوشمزه ، قهوه ترک ، قدم زدن در کنار تنگه بسفر و بسیاری از فعالیت های دیگر برای رسیدن به کیفی نهایی انجام می شود.


۱۰ دلیل برای زندگی در استانبول image2

۳ (سیستم بهداشتی

بسیاری از کشورها به دنبال سیستم بهداشتی ترکیه هستند که به خوبی توسعه یافته و فراگیر باشد. استانبول نیز از این قاعده مستثنی نیست - مقیمان اینجا به خوبی در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمان می شوند. برای خارجی ها ، یک سیستم بیمه درمانی اجباری پزشکی وجود دارد اما فقط ماهیانه ۸۰ دلار است. به هر حال ، شما نمی توانید از زیبایی های شهر لذت ببرید ، مگر اینکه کاملا سالم باشید!

۴ (آب و هوا

آب و هوا در استانبول از هر لحاظ مناسب است - تابستانهای خشک و زمستانهای کوتاه و گرم ، لذت بردن از فضای باز را تا آنجا که می خواهید آسان می کند. در طول زمستان ، می توانید با خانواده خود برف بازی داشته باشید در حالی که در تابستان می توانید از مناطق کنار دریا مانند Büyükçekmece یا Silivri دیدن کنید. چه دلیل بهتر برای زندگی در استانبول از زندگی در فضای باز در تمام طول سال!

۵ ( زندگی پر هیجان شبانه

تعداد زیادی بار ، کلوپ شبانه ، مکان های کنسرت و سالن های نمایش هر آخر هفته در استانبول منتظر مهمانان خود هستند. در طول تابستان ، می توانید از کلوپ های پشت بام با چشم انداز تماشایی بسفر لذت ببرید ، و در پاییز می توانید در بارهای دنج کادیکوی نوشیدنی بخورید. هر کاری که می کنید ، استانبول هرگز بی انرژی و آرام نخواهد بود. 

۱۰ دلیل برای زندگی در استانبول image3

۶ (زیبایی های معماری

بسیاری از ساختمان ها که تحت تأثیر یونانی ها ، رومی ها و عثمانی ها ساخته شده اند ، یک سمفونی بصری در خیابان های استانبول ایجاد می کنند. این شهر در حال حاضر دارای ۳ میراث جهانی یونسکو و تعداد بیشماری معماری تاریخی و مدرن است که بیننده را مجذوب می کند. یک احساس فراتر از توصیف است که شما با این همه غنای تاریخی احاطه شده اید.

۱۰ دلیل برای زندگی در استانبول image4

۷ ( فضای باز

خواه پیاده روی ، شنا ، کوهنوردی ، موج سواری یا حتی یک پیک نیک ساده بروید ، استانبول شهری است که فعالیت های بیشماری در فضای باز به شما ارائه می دهد. آب و هوای آن بسیار عالی و سرسبزاست.


۸ ( مراکز خرید

استانبول به شهری عالی برای مراکز خرید تبدیل شده است که میزبان مارک های محلی و بین المللی ، رده های پایین و سطح بالا است. با قیمت مناسب ، می توانید تجربه خرید فراتر از حد مجاز را داشته باشید.


۹ ( همانطور که ناپلئون گفت: "اگر زمین یک کشور واحد بود ، استانبول پایتخت آن بود."

قرن ها گذشته است و استانبول همانطور که در زمان های باستان مطلوب بوده است. این شهر بی نظیر ، پلی بین اروپا و آسیا ، بسیار زیباست و مردم تحت جادوی آن قرار می گیرند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image