۱۰ دلیل برای زندگی در لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

۱۰ دلیل برای زندگی در لندن

 

لندن یک شهر عالی برای زندگی است تا برخی از تجربیات مادام العمر را با خانواده و دوستان در یک محیط اجتماعی غنی به اشتراک بگذارید. این شهر دارای امکانات بسیار زیادی است تا بتوانید عاشق آن شوید.

بیایید برخی از جذاب ترین دلایل برای زندگی در لندن را ببینیم.

نشانه های منحصر به فرد

لندن خانه بسیاری از نقاط دیدنی تاریخی است که شهر را به مناظر کارت پستال مانند بیگ بن ، خانه های پارلمان ، تاور بریج و کاخ باکینگهام تبدیل می کند. می توانید از همه این مکان ها دیدن کنید تا در مورد جدول زمانی و تاریخشهر ایده ای داشته باشید.

محله های دوست داشتنی

همه محله های لندن ویژگی های متفاوتی دارند و از ساکنان استقبال می کنند تا در محل زندگی خود احساس راحتی کنند. هر کدام دارای یک هویت معماری هستند که در ساختمان ها و آپارتمان های دنج منعکس شده است. برخی از محبوب ترین محله ها در اینجا هکنی دوستدار هیپستر ، کامدن فانتزی و بریکستون با قلب جوان است.

فرصت های شغلی

لندن همچنین میزبان بسیاری از شرکت های بزرگ مانند Unilever ، Royal Dutch Shell ، AstraZeneca و HSBC است. حتی اگر در شرکتی شغلی ندارید ، باز هم می توانید مشاغل دیگری را پیدا کنید که درآمد خوبی برای زندگی مناسب داشته باشند. این یکی از دلایلی است که مردم از سراسر جهان به این شهر می آیند تا بتوانند استانداردهای زندگی خود را بالاتر ببرند.

غذا

از آنجا که این منطقه دارای فرهنگ های فراوان است ، لندن در مورد رستوران ها و کافه های خود با غذاهای مختلف خوشمزه بسیار سخاوتمند است. گزینه های زیادی برای انتخاب از کامیون های غذای خیابانی ارزان قیمت تا رستوران های ناهار خوری با ستاره میشلن وجود دارد. شما همچنین باید غذاهای سنتی بریتانیایی مانند ماهی و چیپس ، یک صبحانه کامل انگلیسی و پای شپرد را امتحان کنید که هر کدام واقعاً خوشمزه هستند.

مناسبت ها

مردم لندن در برنامه های کامل در مورد رویدادهای اجتماعی در شهر بسیار خوش شانس هستند. گزینه های نامحدودی مانند برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته سرگرم کننده یا مهمانی های بعد از کار وجود دارد. برخی از کارهایی که می توانید در اینجا انجام دهید شامل رفتن به جشنواره ، مکان های موسیقی ، نمایش های کمدی ، رویدادهای هنری ، گالری ها ، موزه ها و موارد دیگر است.

مردم

جای تعجب نیست که ساکنان لندن هرکدام دارای شخصیت های بی شمار و بی نظیری هستند که احتمالاً برای آنها جالب خواهید بود. می توانید معاشرت کنید و افرادی را پیدا کنید که شما را درک می کنند و می توانند زندگی روزمره شما را بهتر کنند. همچنین سازگاری با شهر با فردی که شرایط شما و موقعیتی را که در آن هستید درک می کند مفید است.

سرسبزی همه جا

اگرچه ممکن است با توجه به این واقعیت که یک شهر کلان شهری است چندان واقع بینانه به نظر نرسد ، اما لندن در واقع به دلیل فضای سبز زیاد آنقدر معروف است که می توانید نور خورشید را دریافت کنید. برخی از زیباترین پارک های لندن عبارتند از: هلند پارک ، تالاب والتهمستو ، کانال رجنتس.

محل

لندن به دلیل موقعیت مکانی که دارد امکان سفر با قطار به دیگر کشورها و شهرهای اروپایی را فراهم می کند. معمولاً باید از قطار Eurostar استفاده کنید ، که راحت تر ، ارزان تر و راحت تر از هواپیما است. سه کلاس مختلف برای صندلی های قطار در قطارهای Eurostar وجود دارد: استاندارد ، استاندارد برتر و کسب و کار برتر ، با مسیرهایی به پاریس ، آمستردام ، بروکسل و بروژ.

حمل و نقل عمومی

این شهر شامل چندین مرکز مترو زیرزمینی است که شما را به هر گوشه ای از شهر می برد. این سیستم مترو ، که مترو لندن نیز نامیده می شود ، بر اساس اولین سیستم حمل و نقل زیرزمینی جهان است. علاوه بر مترو ، می توانید از اتوبوس های قرمز دو طبقه ، اتوبوس های رودخانه یا تراموا نیز استفاده کنید.

اسکایلاین شهر

اگر می خواهید هیچ کاری انجام ندهید یا چیزی احساس نکنید ، می توانید به افق زیبای لندن نگاه کنید. هرگز تکراری نمی شود و همیشه چیزی تازه پیدا می کند. یک نفس عمیق بکشید و با یک فنجان قهوه از منظره لذت ببرید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image