۵ دلیل برای خرید خانه در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

. تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری

تابعیت از طریق برنامه سرمایه گذاری که شاید جذاب ترین دلیل برای خرید خانه از همه آنها باشد ، به سرمایه گذاران بین المللی اجازه می دهد از طریق خرید ملکی به ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار پاسپورت ترکیه را دریافت کنند. قبل از ۲۰۱۸ ، حداقل مبلغ $ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تعیین شده بود. با این حال ، دولت ترکیه آیین نامه جدیدی را برای تشویق خارجی ها به سرمایه گذاری در این کشور وضع کرد و قیمت را به طرز چشمگیری کاهش داد. شما می توانید از گذرنامه قدرتمند ترکیه که به بسیاری از کشورها بدون ویزا دسترسی دارد ، بهره مند شوید و از حقوق یک کشور برخوردار شوید.


۱. بازار قوی املاک و مستغلات

به لطف بخش ساخت و ساز بسیار پیشرفته ، پروژه های نوسازی شهری و توسعه زیرساخت ها ، املاک و مستغلات در میان قوی ترین و پویا ترین صنایع در ترکیه است. بازگشت زمان سرمایه گذاری به ۲۰ سال می رسد که کوتاه تر از بسیاری از کشورها از جمله انگلیس ، نروژ و اسپانیا است. دولت ترکیه به صنعت املاک و مستغلات به عنوان وسیله ای برای درآمد داخلی و خارجی متکی است و بنابراین به طور مداوم در این بخش سرمایه گذاری می کند. بدون شک سرمایه گذاری در یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری عاقلانه و سودآور است. به ویژه استانبول از هر ۱۰۰ نفر ۷۷ نفر را به خود جلب می کند که بیشترین درآمد را از طریق درآمد اجاره کسب می کنند و ثروت خود را در پایتخت فرهنگ کسب می کنند.


۱. خانه هایی با کیفیت بالا

همانطور که قبلاً ذکر شد ، صنعت ساخت و ساز به خوبی توسعه یافته و راه را برای خانه های درجه یک برای تسلط بر بازار و یافتن خریدار خود از سراسر جهان فراهم کرده است. خواه یک ویلا لوکس در بدروم باشد یا یک پنت هاوس در یک منطقه مطلوب در استانبول ، املاک ، به ویژه پروژه های تازه توسعه یافته ، به سطح استاندارد خاصی می رسند و معمولاً از آنها پیشی می گیرند. روند اخیر در بازار املاک و مستغلات ایجاد فضاهای لوکس برای زندگی است و بسیاری از پروژه های مسکن با توسعه خانه های مناسب برای لوکس نشینها این روند را دنبال می کنند. این پروژه ها تقریباً همیشه شامل امکانات رده اول مانند استخرهای شنا ، حمام های ترکی و مناطق سبز است که دروازه ای از شهر را برای ساکنان فراهم می کند. و با تقویت مقررات زلزله ، ساختمانهای تازه ساخته شده ایمن و مستحکم هستند. گزینه هایی که از هر لحاظ با کیفیت هستند بدون شک دلیل محکمی برای خرید خانه در ترکیه هستند.


۱. قیمت مناسب

نمونه کارها در حال حاضر ترمگلوبال املاک را با قیمتهایی از حدود ۴۴۰۰۰ دلار شروع می کند که منطقی تر از بسیاری از کشورهای جهان است. با این حال ، کیفیت آن به خطر نمی افتد: ملک با قیمت مناسب که ما ارائه می دهیم کاملاً نیازهای شما را برآورده می کند. با توجه به این واقعیت که نسبت لیر / دلار در حال حاضر تغییر است ، این ممکن است بهترین زمان برای جست و جو در انتخاب ملک ما و یافتن یک فرصت سرمایه گذاری مناسب باشد.

علاوه بر این ، برنامه های اقساطی در هنگام رفتن به خانه ای جدید گزینه های پرداخت آسان را به خریداران ارائه می دهند.


۱. فرآیند خرید آسان

اگرچه ممکن است دلیل منطقی برای خرید خانه در ترکیه به نظر نرسد ، اما یک روند ساده خرید شما را از مشکلات قابل توجهی نجات می دهد و نوید یک خرید آسان را می دهد. کل مراحل تصمیم گیری درباره خانه شما تا امضای اسناد مالکیت ممکن است فقط در عرض یک هفته انجام شود.


Properties
1
Footer Contact Bar Image