پارک تاریخی در مرکز مادرید: El Retiro

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پارک تاریخی در مرکز مادرید: El Retiro

بوئن رتیرو (Simply El Retiro) که متعلق به پادشاهی اسپانیا تا قرن ۱۹ بود ، یکی از بزرگترین و سرسبزترین پارکهای اسپانیا است که در شهر مادرید واقع شده است. ال رتیرو در قرن هفدهم میزبان مردم عمومی بود ، یک پارک ۳۵۰ هکتاری در مرکز مادرید است. این پارک پر از طبیعت و تاریخی برای بسیاری از افرادی که هم در مادرید زندگی می کنند و هم از مادرید دیدن می کنند ، جذاب است. با ارائه ویژگی های بیشمار برای هر یک از بازدیدکنندگان ، ال رتیرو به عنوان "واحه سبز" یاد می شود. این ریه زنده شهر به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه های طبیعی مادرید دارای آثار و بناهای خاص خود است و توسط شهر مدرن احاطه شده است.

تاریخچه ال رتیرو

این پارک دارای سابقه غنی از زنجیره رویدادهایی است که سرانجام به شکل امروزی منجر شده است. هنگامی که پادشاه فیلیپ دوم در قرن شانزدهم دربار اسپانیا را به مادرید منتقل کرد ، پارک موجود اما کوچک ال رتیرو به دستور پادشاه تمدید و بزرگ شد. در سال ۱۶۳۰، چندین ساختمان مهم به سرعت توسط معماران Crescenzi و Carbonell ساخته شد که به عنوان یک تالار و سالن بزرگ برای افراد مهم عمل می کرد. El Retiro به سرعت در طول قرن ۱۷ با ساختن تعداد زیادی کلیسا، ساختمان ، منابع آب ، کانال ها ، حوضچه ها و موارد دیگر ارزش پیدا کرد. آبهای این پارک به طور مداوم رویدادها و نبردهای دریایی را بررسی می کردند ، که توسط افراد بی شماری با توجه زیاد مورد توجه قرار گرفت.

در طول قرن هجدهم ، باغهای بزرگ هر قسمت از ال رتیرو را با تعداد زیادی گل و گیاه تزئین کردند. اپرا و یک رصدخانه نجومی در ال رتیرو ساخته شد و ارزش این پارک را بیشتر از پیش غنی کرد. ال رتیرو توانست در آغاز قرن بیستم به قلب سبز و زنده شهر تبدیل شود. بسیاری از موزه های اختصاص یافته به آثار و شاهکارهای مستقر در این پارک و همچنین یک موزه مجسمه در فضای باز افتتاح شد. این پارک شگفت انگیز در حال حاضر یک ارزش طبیعی است که به هر قیمتی از آسیب های بیشتر محافظت می شود - در حالی که مکان مورد علاقه افراد بی شماری در سراسر جهان است.

تخصص های ال رتیرو

در حال حاضر ، بسیاری از مردم روزانه از El Retiro دیدن می کنند و از آن عبور می کنند ، خواه بخواهند استراحت کنند و از جلوه های ویژه این پارک لذت ببرند و یا در هوای پاک آن ورزش کنند ، El Retiro یک ارزش بالا برای مادرید است. حوضچه مصنوعی بزرگ و مجسمه ای از پادشاه آلفونسو دوازدهم که درست در ورودی شمالی پارک واقع شده است ، مرکزی برای جشن ها و رویدادها است. در El Retiro مناظر خاص بی شماری برای دیدن وجود دارد مانند Rosaleda (باغ رز) ، چشمه فرشته افتاده ، کاخ Buen Retiro ، Salon de Reinos و بسیاری دیگر.

به غیر از یک پیاده روی با طراوت و تحسین ویژگی های آن ، کارهای دیگری نیز در ال رتیرو وجود دارد مانند حضور در کنسرت های رایگان آن از اواخر ماه مه و اوایل اکتبر. همچنین نمایشگاه های متعددی در طول سال در El Retiro به نمایش گذاشته می شود که یکی از مشهورترین آنها نمایشگاه کتاب آن است. ال رتیرو که اساساً در طول رویدادهای فرهنگی به مکانی برای جشنواره تبدیل می شود ، یک پارک جذاب است که باید از آن دیدن کرد. اگر تا به حال به مادرید سفر کرده اید ، حتماً از پارک El Retiro دیدن کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image