مزایای خرید خانه در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مزایای خرید خانه در ایالات متحده آمریکا

املاک و مستغلات یکی از ایمن ترین ابزارهای سرمایه گذاری است. به خصوص اگر املاک و مستغلاتی که قصد خرید آن را دارید در ایالات متحده آمریکا باشد ، شکی نیست که از سرمایه گذاری خود سود زیادی کسب خواهید کرد. شما می توانید نه تنها برای سرمایه گذاری بلکه به عنوان خانه ای برای گذران زندگی خود از این کشور ملک خریداری کنید. با داشتن فرصت ها و فضای راحت برای زندگی ، خرید خانه در ایالات متحده آمریکا درهای خوشبختی را برای شما باز می کند.

سود مالی

• خرید خانه در ایالات متحده فرصت های بسیار خوبی به ویژه از نظر درآمد اجاره فراهم می کند. اگر می خواهید ملکی را که خریداری کرده اید اجاره دهید، همیشه درآمد منظمی دارید زیرا املاک و مستغلات یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت است. اجاره ای که می گیرید هر ماه به حساب دلار شما واریز می شود و شما یک درآمد دلاری ثابت دارید. نوسانات نرخ ارز در طول سال تاثیری در درآمد اجاره شما نخواهد داشت. همچنین ، پول شما در برابر تورم محافظت می شود.

• متوسط ​​دوره بازخرید یک خانه ۵ ،۹-۱۰سال است. در پس انداز سالانه حداکثر ۱۰٪ از هزینه را می توان از خانه ها تهیه کرد. ارزش خانه ای که می خرید با گذشت هر سال افزایش می یابد. به همین دلیل ، خرید خانه به بودجه شما آسیب نمی رساند.

• اگر خانه خود را با رهن خریداری کرده اید ، با پرداخت وام مسکن ، ارزش ساختمان شما افزایش می یابد.

• هنگام خرید خانه از کسر مالیات بهره مند می شوید. کسر مالیات برای مالیات بر دارایی و هزینه های حسابداری انجام می شود.

• با توجه به اجاره ای که برای یک خانه در دراز مدت پرداخت می کنید ، متوجه خواهید شد که خرید خانه ارزان تر از پرداخت اجاره ی خانه است.

زندگی خصوصی

• وقتی خانه شخصی دارید ، می توانید تغییراتی را که می خواهید در خانه خود ایجاد کنید و راحت زندگی کنید. علاوه بر این ، هنگامی که در خانه ی اجاره ای زندگی می کنید ، صاحبخانه تا حدود زیادی شرایط را تعیین می کند. با این حال ، اگر خانه خود را داشته باشید ، لازم نیست نگران مشکلات احتمالی باشید. هنگام خرید خانه خود از مشکل پرداخت اجاره نیز راحت خواهید شد.

• خرید خانه به معنای زندگی طولانی مدت در یک مکان است. به این ترتیب ، ارتباط نزدیکتری با مردمی که در همسایگی شما زندگی می کنند ، خواهید داشت و احساس می کنید که بخشی اساسی از این جامعه هستید. به خصوص اگر فرزند دارید ، بزرگ شدن آنها در اطراف افرادی که به محیط عادت کرده اند ، عامل مهمی در رشد شخصی فرزند شما است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image