بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک

هنر ، خصوصاً در یک شهر شلوغ مانند نیویورک ، همه چیز را معنی دار و بهتر می کند. اگرچه این هنر در شهر به معنای واقعی کلمه تقریباً به هر شکل در خیابان ها و محله ها وجود دارد ، اما برخی از بهترین موزه ها و گالری های هنری جهان همچنان در انتظار کشف در شهر هستند.

Museum of Modern Art (MoMA)

یکی از موزه های امضای شهر MoMA است که در مید تاون منهتن بین سالن های معروف پنجم و ششم واقع شده است.

این موزه مجموعه ای از هنرهای معاصر در اشکال طراحی ، معماری ، نقاشی ، عکاسی ، مجسمه سازی و ... را در خود جای داده است. این موزه جذاب بسیار توریستی در طول سال ها میزبان نمایشگاه های مختلفی بوده است و دارای یک موسسه خواهر به نام MoMA PS1 واقع در کوئینز است. این قسمت جزئی از موزه همان فضای هیجان انگیز اصلی را دارد.

موزه بین ساعت ۱۰.۳۰ صبح تا ۵.۳۰ عصرهر روز هفته باز است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک image1


Metropolitan Museum of Art

موزه متروپولیتن که معمولاً مت نامیده می شود ، بزرگترین موزه ایالات متحده شناخته می شود. قدمت این موزه به قرن نوزدهم برمی گردد که به طور هدفمند برای آوردن فرهنگ هنری به آمریکایی ها افتتاح شد. امروزه ، این موزه به عنوان یکی از پر بازدیدترین موزه ها در جهان قرار دارد. این موزه همچنین به دلیل رویداد سالانه موسوم به Met Gala به میزبانی موسسه لباس برگزار می شود. هر ساله ستارگان ، مشاهیر و نمادهای مد هالیوود با لباس تشریفاتی و متناسب با موضوع سال که توسط رئیس اجرایی مد آنا وینتور برگزار می شود ، دور هم جمع می شوند.

موزه بین ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر به جز سه شنبه ها و چهارشنبه ها باز است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک image2


David Richard Gallery

گالری دیوید ریچارد در سال ۲۰۱۰ با هدف نمایش نصب های انتزاعی پس از جنگ تاسیس شد. این گالری میزبان بسیاری از هنرمندان با سابقه و همچنین هنرمندان جوان در حال ساخت است. همچنین یک پروژه در سال ۲۰۱۵ توسط گالری راه اندازی شده است تا به جمعیت بیشتری از هنرمندان ارائه دهد که بتوانند آثار هنری خود را با مردم به اشتراک بگذارند.

از گالری دیوید ریچارد واقع در ۱۲۱ بازدید کنید و بین ساعت ۱۲ صبح تا ۵ بعدازظهر به جز سه شنبه ها ، یکشنبه ها و دوشنبه ها باز است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک image3


Gladstone Gallery

گالری گلدستون متعلق به هنرمند باربارا گلدستون است که از چهره های برجسته جامعه هنری است. این گالری آثار هنرمندان مشهور جهان مانندElizabeth Peyton, Jim Hodges, Anish Kapoor, و Keith Haring را در خود جای داده است.

می توانید رویدادهای آینده را در وب سایت گالری بررسی کنید یا برای یک تجربه تور مجازی در نمایشگاه های هنری وارد اتاق های مشاهده آنلاین شوید. گالری گلدستون بین ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۶ عصر به جز یکشنبه ها و دوشنبه ها دایر است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در نیویورک image4

Properties
1
Footer Contact Bar Image