بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو

تورنتو پر از فرهنگ است. این شهر پر از چیزهای هیجان انگیز از جمله موزه ها است. چه به هنر علاقه مند باشید و چه تاریخ کانادا ، در تورنتو موزه برای همه ی سلیقه ها وجود دارد.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو image1


Textile Museum of Canada

موزه نساجی کانادا در انتاریو واقع شده است. این موزه به مجموعه و نمایشگاه پارچه اختصاص یافته است. این موزه تنها نوع در کانادا است. در موزه نساجی کانادا ، شما بیش از ۱۳۰۰۰ قطعه پارچه را پیدا خواهید کرد که ۲۰۰۰ سال از سراسر جهان را پوشش می دهد. برای آشنایی با تاریخ منسوجات می توانید به این موزه مراجعه کنید. چندین نمایشگاه موزه برنده جوایز متعددی شده اند.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو image2


Bata Shoe Museum

این مکان مناسب برای دوستداران کفش است! موزه کفش باتا بزرگترین مجموعه کفش در جهان است. این مجموعه کفش از مجموعه های شخصی Sonja Bata نشات گرفته است ، که از دهه ۱۹۴۰ شروع به جمع آوری آنها کرد. این مجموعه شامل بیش از ۱۳۰۰۰ مورد با کفش از دنیای باستان تا به امروز است. ساختمان پنج طبقه موزه کفش باتا یک ساختمان برنده جایزه است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو image3


Casa Loma

 Casa Loma قصری به سبک گوتیک است که اکنون به عنوان یک موزه تاریخی و یکی از بناهای تاریخی کانادا مورد استفاده قرار می گیرد. این خانه سابق سرمایه دار کانادایی سر هنری پلات است و از سال ۱۹۱۱ تا ۱۹۱۴ ساخته شده است. Casa Loma محل محبوب فیلمبرداری برای فیلم ها و تلویزیون بوده است. این قصردر X-Men ، The Tuxedo ، Scott Pilgrim vs the World ، Crimson Peak ، The Pacifier ، Titans و Shadowhunters حضور دارد. این قلعه همچنین برای فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ به هاگوارتز تبدیل شد.

Royal Ontario Museum

موزه سلطنتی انتاریو بزرگترین و پر بازدیدترین موزه کانادا است. این موزه هنر ، تاریخ و فرهنگ است. بازدید از کانادا بدون دیدن موزه سلطنتی انتاریو ناقص خواهد بود. این موزه عظیم میزبان مجموعه ای از کلاس جهانی با بیش از شش میلیون شی است.


بهترین موزه ها و گالری های هنری در تورنتو image4


Hockey Hall of Fame

سالن مشاهیر هاکی موزه ای است که به تاریخ ورزش مورد علاقه کانادا ، هاکی روی یخ اختصاص یافته است. این مکان گسترده ترین مجموعه یادگاری هاکی در جهان است. سالن مشاهیر هاکی نمایشگاه هایی در مورد بازیکنان ، تیم ها ، جام ها ، NHL ، یادگاری ها برگزار می کند. اگر شما عاشق ورزش هستید ، سالن مشاهیر هاکی برای شما یک مکان برای بازدید ضروری است!

Properties
1
Footer Contact Bar Image